Випадкових подій не буває

Випадкових подій не буває

Випадок – це псевдонім Бога, коли він не хоче підписуватися своїм ім’ям
У Всесвіту є багато дивовижних способів, щоб звести людей один з одним. У пошуках відповідного житла, роботи або супутника життя багато хто від’їжджає на великі відстані. І в той же час за кулісами світової сцени працює організація, яка створює для нас досконалі зв’язки. Це – Космічний Центр Управління Збігами.

Випадкових подій не буває. Збіги – це дивовижні події, творець яких, Бог, не бажає про себе заявляти. У планах Бога випадок не грає жодної ролі. Все, що з’являється в твоєму житті, – це результат твоїх намірів і задумів.

Коли ти прагнеш виконати бажання свого серця, знай, що Всесвіту відомі усі твої наміри. Він організовує події твого життя. У Бога є твоя адреса, і кожен твій рішучий намір заноситься у Великий довідник.
Роби сам все, що в твоїх силах, без напруги і метушні, а деталі залиш для Космічного Центру. Коли людина робить усе можливе для здійснення своїх намірів, а потім покладається на допомогу розумної невидимої сили, здійснюються великі події. Молися, плануй, настроюйся і роби все, що можеш. а потім нехай все йде своїм ходом – твоє уміння відпустити буде так само важливе, як і молитви.

Кожен, кого ти зустрінеш на своєму шляху, – дійова особа в написаному тобою сценарії. Твоя турбота одна – постійно удосконалювати сценарій, щоб фільм вийшов кращим. Відповідальність за режисуру твого фільму лежить на тобі.

Якомога більше чудес Вам!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *