У Австрії обов’язковою стравою Новорічної ночі є заливне порося або свинина.

У Австрії обов’язковою стравою Новорічної ночі є заливне порося або свинина.

Сучасний звичай подарунків і вітань на Новий рік тут був поширений ще наприкінці XVIII – початку XIX століть. Тепер прийнято дарувати фігурки або посилати поштові листівки з традиційними символами щастя – сажотрусом, чотирилистою конюшиною, свинею. Вечеря 31 грудня повинна бути багатою, щоб у новому році добре жилося.

garantirovannye-nomera-sporthotel-manni-4_img6_16

Тут сучасний звичай подарунків і вітань на Новий рік був поширений ще наприкінці XVIII і початку XIX століть. Тепер прийнято дарувати фігурки або посилати поштові листівки з традиційними символами щастя – із сажотрусом, чотирилисту конюшину, свиню. Вечеря 31 грудня повинна бути багатою, щоб у новому році добре жилося. Вважали, що для того, щоб бути щасливим, потрібно з’їсти шматок голови або свинячого рила – це називатися «брати участь в свинячому щасті».

KITZBUHEL-e1384947086951

Кожен житель Австрії вважає найбільшим благом для себе почути у новорічну ніч у Відні урочистий звук “Дзвону миру”, що встановлений на соборі святого Стефана. Тому на Соборній площі 31 грудня збираються тисячі людей. А ще доброю прикметою вважається зустріти сажотруса, доторкнутися до нього і замаститися. Кажуть, що це приносить  щастя.

50983-2u

3

131

austria_new_year

Christmas-Market-600x362

 

strasburg

?????????

wien im winter

Австрия-горнолыжные-курорты

-поїхати-на-Новий-рік-2014-e1385136961540

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *