Новий рік в Ірландії – це час галасливих молодіжних вечірок.

Новий рік в Ірландії – це час галасливих молодіжних вечірок.

В Ірландії увечері напередодні Нового року двері всіх будинків відчиняються навстіж. Кожний бажаючий може увійти у будь-який будинок і стане там бажаним гостем. Господарі посадять його на почесне місце, пригостять келихом хорошого вина та почастують найсмачнішими стравами. Гість не забуде при цьому сказати : ” За мир у цьому домі і в усьому світі!”. Опів на дванадцяту ірландці виходять на центральну площу міста, співають, танцюють, веселяться.

christmas-in-Ireland-Dublin

Ірландці дуже забобонний народ, вони шанують давні традиції, і дотримуються їх і досі. Напередодні свята прийнято запалювати всюди багаття, які відганяють злих духів, і сидіти вдома, щоб духи не проникли в житло. На порозі ж вони залишають шматок святкового пирога, вважається, що це приверне до будинку щастя й удачу.

dromolandchristmasv

Ірландці вірять, що чим довше просидиш за новорічним столом, тим більше їжі буде у тебе в наступному році. А незаміжні дівчата впевнені, що в новорічну ніч можуть побачити свого судженого, тому перед сном кладуть під подушку гілочку омели або листочок плюща як запоруку пророчих сновидінь.

2_0

Новий рік в Ірландії – це час галасливих молодіжних вечірок. У новорічну ніч відкрито більшість пабів і нічних клубів. 1 січня в Ірландії вихідний, але більшість магазинів у цей день відкриті, так що заздалегідь запасатися їжею не варто. Окрема тема – феєрверки. В Ірландії вони заборонені – всі без винятку (заборона не поширюється тільки на професіоналів-піротехніків, організаторів вогненних шоу, у яких є відповідна ліцензія). Якщо Гарда зловить вас з феєрверком, то вас чекає арешт, штраф або навіть тюремне ув’язнення терміном до 5 років.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *