Ліки для душі. У нас є таке повір’я…

Ліки для душі. У нас є таке повір’я…

“Кожен потребує того, щоб йому час від часу розповідали хорошу історію”. І якщо для вас настав саме такий момент, у мене є кілька відповідних коротких оповідань для душі.
У нас є таке повір’я…

Дуже давно, коли у нас з майбутнім чоловіком ще не було загальних машин, будинку і планів на відпустку, він приніс мені квіти. Такий простенький букет не першої свіжості, на заправці в поспіху купив.
– А ти знаєш, – сказала я йому, розправляючи зім’яті троянди, – у нас, езотериків, є таке повір’я, що чим довше зберігаються даровані квіти, тим міцніше будуть стосунки.
Бідний хлопець приїжджав кожен вечір, обнюхував і обшукував той букет, який стояв героїчні три тижні. Після цього він постійно тягав мені квіти із заправки, і усі вони цвіли довго, розкішно і трохи гордовито.
Потім ми їздили у відпустку, я завагітніла, народилася дочка, ми купили будинок, переїхали, і він мені відкрив страшну таємницю, що ось після тих самих стійких квітів він зрозумів – ось це і є знак долі, і нічого не заважатиме, ні вік, ні діти, ні різні інтереси, ні мій поганий характер, і все у нас вийшло.
А я, у свою чергу, зізналася в тому, що щодня міняла троянди, що в’януть, на свіжі. Ходила на заправку і купувала.
У нас, езотериків, є таке повір’я – в що віриш, те й працює.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *