До австралійців Дід Мороз з’являється не в традиційній шубі, а в… купальному костюмі.

До австралійців Дід Мороз з’являється не в традиційній шубі, а в… купальному костюмі.

Незважаючи на те, що австралійцям доводиться зустрічати найголовніше зимове свято влітку, це не заважає їх влаштувати бурхливі урочистості.

0_ab5f5_62984769_XL

Мешканці Австралії одними з перших зустрічають Новий рік. Незважаючи на відсутність звичних для нас снігу і морозів, вони святкують це свято за європейськими традиціями. Так само як і ми – ставлять у будинках ялинку, сосну або рідше кедр. Наряджають їх іграшками.

4587_35.1379992133

Хоча ялинки і не ростуть в південних широтах, їх перед святами доставляють з Північної півкулі. Деякі австралійці встановлюють штучні ялини.

Трапляється також, що деякі австралійці встановлюють місцеве «новорічне дерево» – метросідерос, усипане пурпуровими квітками.

front-big-221_13819115714

До дітей приходить Санта-Клаус, приносячи подарунки та солодощі. Взагалі австралійці святкують Новий рік шумно і весело. Це особливо помітно в столицях штатів. Опівночі запалюються красиві феєрверки. Наприклад, в гавані Сіднея щороку збирається більше мільйона чоловік, щоб подивитися один з найбільших у світі феєрверків. У Мельбурні проходять різні танцювальні вечірки і концерти живої музики.

400sos1

Рівно опівночі настає час «закликання» Нового року в гості. Всюди чути свист, дзвін дзвонів і гудіння автомобільних клаксонів. Також опівночі на пляжах настає час поцілунків. Рідні, близькі і навіть незнайомі люди цілуються, бажаючи всім щасливого Нового року.

The UK Welcomes In The New Year With Firework Displays And Parties

Чи святкували ви коли-небудь новорічне свято в купальниках та легких шортах? Ні? А от в Австралії це цілком реально! До австралійців Дід Мороз з’являється не в традиційній шубі, а в… купальному костюмі. Більше того, приїжджає не на санчатах чи лижах, а на новенькому скутері.

Micheal Pless, dressed in a Santa wetsui

В новорічну ніч у цій країні повсюди феєрверки та яскраві вогні. Новий рік жителі Австралії воліють зустрічати не вдома, а на вулицях, пляжах, у ресторанах і кафе. Тому свято проходить шумно і весело!

75f3f86-tr10

Vince Ray

b08140c935dd9e774ec09196e7c2d089

NY_tai_4

208c26166e9dd398bb48dce66b7f1c33_500_0_0

tropical christmas

b07

Santa Claus and Woman Walking on Beach

One comment

  • Salut ! Whâ ton manteau, mais qu’il est beau !!! J’ai toujours rêvé d’avoir une re0ntgoie&#823d;Les collants, génial, car là, j’y suis, en collants, et je me caille bien les cuissots. Y’en a en grande surface ? faut que je jette un oeil, même deux, la prochaine fois !Quant à ta tenue dans son ensemble, j’adore

    Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *