Всенародний День Батька відзначають сьогодні в Україні.

Всенародний День Батька відзначають сьогодні в Україні.

Всенародний День Батька відзначається в Україні у третю неділю вересня.

Цього року він припадає на 17 вересня.

З пропозицією введення цього дня в Україні виступили представники МГО «Міжнародний Центр Батьківства», започаткувавши у жовтні 2006 року Громадську ініціативу «День Батька». Ця ідея була широко підтримана громадськістю.

У 2008 році Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту у співпраці із громадськістю підготувало проект указу Президента України «Про день батька», що було схвалено Гуманітарним урядовим комітетом при Кабінеті Міністрів України. Але у грудні 2008 року КМУ, посилаючись на фінансову кризу, відклав ухвалення рішення з ряду указів до покращення економічної ситуації в країні. Серед них був і згаданий указ.

Це свято, поки що, не стало офіційним. Але від цього роль батька у сім»ї не зменшується. Свято Батька вважається дуже важливим, адже чоловікові доводиться покладати на свої  міцні плечі безліч турбот, від яких залежить щастя і достаток сім»ї. Для більшості з нас батько – це опора у всіх життєвих справах. Від його участі, моральної підтримки залежать наші успіхи і досягнення. Тому цей день – ще один привід привітати своїх батьків та нагадати їм про свою любов.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *