Зіткнення Карибського моря і Атлантичного океану

Зіткнення Карибського моря і Атлантичного океану

Місцем на карті, де стикаються води Карибського моря і Атлантичного океану, є острів  Ельютера, що входить до складу Багамського архіпелагу. Найкраще таке протистояння світло-бірюзової, прозорої води моря і темно-синіх вод океану проглядається на мосту «Glass Window Bridge» («Міст скляне вікно»), що з’єднує два населених пункти на півночі і півдні острова.

229

Протягом багатьох століть північ і південь Ельютера з’єднувала природна скеляста лінія. Але в 1940 – х роках кілька масивних ураганів зруйнували природній кордон моря і океану. Тоді довелося побудувати на цьому місці бетонний міст, який простояв до 1999 року і був практично зруйнований ураганом «Флойд». Міст все ж був відновлений, але і до нині ремонтні роботи не припиняються. Робітники змушені постійно зміцнювати берегову лінію від руйнівного протистояння води.

614

Іноді, користуватися таким мостом може бути небезпечно, скільки з боку океану в будь-який момент на міст і скелі можуть вдарити з неймовірною силою хвилі. Відомі випадки, коли в океан змивало не тільки людей, але й автомобілі.

158

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *