Як оцінити стан здоров’я по Селфі

Як оцінити стан здоров’я по Селфі

Як і в суспільстві, в науці можливі 2 шляхи розвитку: еволюційний та революційний. Еволюційний – розвиток в рамках одного підходу, з розширенням і поглибленням знань, вдосконаленням прийнятих методів. Революційний – представляє зміну підходів і розвиток у новому напрямку, зазвичай після фундаментальних відкриттів, які докорінно змінюють наші уявлення про природу і закономірності розвитку досліджуваного явища. Хоча на сьогоднішній день існує безліч дієвих методик діагностики захворювань за зовнішнім виглядом людини, фахівці Університету Рочестера вирішили піти другим шляхом і запропонували інноваційний метод діагностики захворювань.

Таке “обстеження” не вимагає спеціальних датчиків моніторингу, заповнення анкет та збору анамнезу. Вчені сподіваються, що завдяки їх розробці в найближчому майбутньому будь-яке захворювання можна буде діагностувати по відео Селфі.

Фахівці розробили додаток, який збирає інформацію про активність людини і зміни в її зовнішності. Далі, на підставі цих даних, проводиться аналіз про стан здоров’я людини.

Додаток здатний самостійно оцінити дані, отримані з селф-відео за участю людини. Програма може навіть встановити температуру тіла і частоту серцебиття за кольором обличчя і іншим зовнішніми ознаками. Крім того, завдяки спеціальним механізмам можна оцінити не тільки фізичний, а й психічний стан користувача.

В даний час новинку випробували на 27 добровольцях з великою колекцією відео Селфі. Програмі вдалося безпомилково визначати емоції людей: негативні, позитивні або нейтральні. Тепер дослідники намагаються навчити свій додаток нових емоцій: подиву, радості і суму.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *