Речі, які не можна тримати вдома

Речі, які не можна тримати вдома

Будинок є проекцією тіла і душі людини. І те, що знаходиться у будинку, пов’язане з нашим майбутнім, бажаннями і нашою підсвідомістю. Звичайно, не кожна річ приносить користь. Зробіть невелику інвентаризацію свого дому і позбавтеся від речей, які можуть засмічувати енергетику приміщень. Які речі небажано зберігати у будинку, дізнаємося з цієї публікації.
Непридатний одяг і взуття. Посуд з тріщинами . Столовий посуд символізує сім’ю, дефекти посуду енергетично відбивають проблеми в стосунках.
Зламані побутові предмети, розбиті дзеркала. Намагайтеся дотримуватися в будинку чистоти і не захаращувати своє житло. Темні сили обожнюють звалища, бруд, немиті тіла і брудні душі.
Подарунки, які не припали до душі, – приносять нещастя, оскільки подаровані з недобрими почуттями або з наговором.
Картини із зображенням чогось дискомфортного для погляду – негативно впливають психологічно, порушують душевний спокій.
Картини з вискаленими пащами диких тварин – створюють нервозність, агресивність і негатив в стосунках домочадців. Можуть провокувати суперечки і скандали.
Речі з негативним минулим; речі куплені за різних негативних умов; речі, що нагадують про що-небудь сумне.
Речі, які, можливо, використовувалися в магічних цілях. Деякі африканські і східні атрибути (маски, статуетки, символи) можуть бути джерелами шкідливої енергії.
Антикварні речі з неясною або підозрілою енергетикою.
Меблі з гострими кутами, що розрізають  простір.
Живі рослини-в’юни – мають властивість притягувати до хазяїв будинку різноманітні хвороби. Також вважається, що в’юни і ліани ведуть до жіночої самотності.
Очерети у будинку провіщають хворобу, смерть, вдівство. Хвойні гілки доречні у будинку лише в період новорічних
свят.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *