Закон Вдячності

Закон Вдячності

Дізнайтеся, як вдячність, абсолютно чарівним чином може змінити ваше життя!

Світ – це дзеркало, і воно повертає кожному лише його відображення
Чи вміємо ми дякувати? Зараз не про те, щоб просто говорити “спасибі”, коли нам роблять хороше, хоча і це теж для когось може бути кроком вперед. А про ту вдячність – усеосяжну, коли все в людині розкривається назустріч прагненню віддати щось з себе. Щоб відновити якийсь невидимий баланс в просторі і створити навколо себе поле гармонії.
Наше життя, буття, відбувається в просторі, де все є гра і взаємодія енергій. Фактично це одна усеосяжна Енергія, Свідомість-істина, Свідомість-сила, яка, просто граючи, тече багатьма потоками і струмочками і проявляє себе в різних якостях. Існує такий закон, який багато хто вже перевірив своїм життям. Чим більше ти віддаєш – при цьому безкорисливо, не думаючи про отримання чогось натомість – тим більше дарів звідусіль до тебе приходить. Всесвіт щедрий надзвичайно. Але все працює за законом місяця, за законом відображення. Він бачить, що ви віддаєте, – і він віддає вам. Але оскільки Всесвіт незліченно багатий від нас, тому і обдаровує навіть не з царською, а з воістину Божественною щедрістю.
Вдячність – це наш постійний благородний і дуже красивий Учитель. І варто йому з’явитися в нашому житті хоч би один раз, як він непомітно стає нашим постійним супутником. Тому що перше реалізоване бажання дякувати переростає в необхідність. Вдячність стає потребою нашого Серця. У міру того як ми навчаємося бути вдячними, абсолютно чарівним чином міняється наше життя. По-перше, в нас відкривається дар бачення/відчуття того, за що ми маємо бути вдячні  кожного дня свого існування.
Ми прокидаємося вранці, відкриваємо вікно – і вдихаємо усіма грудьми чисте повітря. Господи, спасибі тобі! Зовсім скоро на небі зійде Сонце і даруватиме нам світло і тепло. Дякую тобі, улюбленому Сонцю! Ми підемо у ванну вмиватися і відкриємо кран з водою. Прийми мою вдячність, щедра стихія води! Ви вийдете на вулицю, і хтось вам посміхнеться. Спасибі, Боже, що нагадуєш мені про свою постійну любов! Ви відкриваєте комп’ютер, щоб перевірити пошту , а хтось з друзів вже прислав вам чудову музику, або цінну інформацію, або просто написав: “Привіт, як ти”? А ви розумієте, що це усе – не дрібниці, що хтось віддав вам шматочок свого часу, послав промінець уваги, хвилю ніжності – перенаправив потік Енергії у Вашу сторону. І у вашому серці раптом розкривається така красива, така ароматна і трепетна квітка. Ця квітка – ваша Вдячність.
Буває так, що ви просите допомоги, поради, підтримки – і негайно ж Всесвіт вам посилає це: хтось тут же приходить на допомогу, простягає руку, підставляє плече. І беззастережно віддає вам свій час, свою енергію, свою любов – навіть не думаючи, що він вам щось дарує. Але ми самі повинні це розуміти. І не бути тільки споживачами дарувань, але і неодмінно – віддавателями. Щоб зберігався баланс енергій в просторі, щоб ви не ставали енергетичними боржниками. У якій формі віддавати вдячність – у нас усередині завжди є присутнім незримий підказувач, який знає, як ми повинні вчинити в той або інший момент. Це наша інтуїція, частина нашої свідомості, що пробудилася. До неї варто навчитися прислухатися, бо її голос частенько такий тихий і тонкий.
Коли ви набуваєте здатності дякувати за будь-яку дрібницю, ви із здивуванням усвідомлюєте, що дрібниць, насправді, і немає: “Адже дрібного, насправді немає: все у світі сповнено значення; штрихом до штриха малюється сюжет, а нитки тонкі тчуть Буття рух”. Виявляється, що усі ці наші щоденні дрібниці – необхідні пазлики, щоб скласти повну картину вашого життя. Щоб вона стала цілісною, щоб вона стала справжньою і запашною.
І тут, з відкриттям у вашому серці  потоку Вдячності, у вашому житті починають відбуватися справжні дива. Адже ми пам’ятаємо: Всесвіт є наше відображення. І коли в нас прокидається щедрість подяки, Всесвіт-життя починає без кінця обсипати нас у відповідь своїми щедротами. І тоді ви, йдучи по вулиці, можете раптом просто завмерти від потоку, що виливається з серця. Тому що усвідомлюєте, наскільки щедре життя по відношенню до вас і наскільки вона вас любить.
Ви розумієте, що щодня просто купаєтеся в океані її Достатку : адже у ваше життя постійно притікає щось нове, ви набуваєте нових можливостей, нових зв’язків. У ваше життя приходять люди-коштовності: Таїнство дружби-любові, або Люди як коштовності. Вони до вас просто притягуються – за законом Відповідності, за законом Дарування і Вдячності.
Вчіться дякувати і не втомлюйтеся бути вдячними. Помічайте будь-яку дрібницю у вашому дні, яка є подарунком : хтось вас утішив і підбадьорив, хтось допоміг знайти потрібну книгу, хтось просто розсмішив (а гумор – це завжди дар Господа, який найбільший гуморист з усіх нами знаних), хтось віддав вам щось своє, не менше йому потрібне, хтось написав “посилаю тобі любов і ніжність”. Дякуйте у відповідь.
Дякуйте носію дарів, дякуйте за саму можливість дякувати, дякуйте Всесвіту, Господові, Життю – бо усе це є Одно. І не важливо, кому ви дякуєте – головне, що Енергія Вдячності постійно виходить від Вас.
“Роблячи що-небудь для когось, ви робите це для себе”.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *