Енергетична гімнастика – молодіємо не по днях, а по годинах

Енергетична гімнастика – молодіємо не по днях, а по годинах

Енергетична гімнастика – це кілька простих вправ, які займають близько 5 хвилин. Їх можна робити лежачи в ліжку або стоячи. Проте їх не можна недооцінювати.
Про цю гімнастику ходить легенда, що кожен, хто її робить вже через 5 хвилин здатний творити дива, а якщо робить її регулярно, то молодіє не по днях, а по годинах.
Енергетична гімнастика дозволяє скинути енергетичне сміття і відкрити канали для отримання свіжої енергії. Ця гімнастика дозволяє збільшити коефіцієнт емоційного інтелекту. Нею користуються багато цілителів для відновлення енергетичного балансу, поліпшення роботи усіх органів і систем.
Діагностичні прилади, здатні вимірювати енергетику поля людини і кольору його аури, показують зміни відразу ж після виконання цих вправ. Контури аури вирівнюються охоплюючи рівномірно усе тіло і набувають біло – блакитного кольору.
У тих, хто робить ці вправи щодня з’являються здібності до самозцілення. Робимо лежачи (чи стоячи)
Вправа 1.
Кругові обертання ступнями ніг (по черзі якщо стоячи) по 4 рази в обидві сторони.
Вправа 2.
Кругові обертання гомілкою ніг, при зігнутих колінах (по черзі якщо стоячи) по 4 рази в обидві сторони.
Вправа 3.
Кругові обертання тазостегновим суглобом, по черзі правим і лівим по 4 рази в обидві сторони.
Вправа 4.
Заздалегідь, підвівши сідниці, здійснюємо обертальні рухи тазом по 4 рази в різні сторони.
Вправа 5.
Обертальні рухи кистями обох рук вперед і назад по 4 рази.
Вправа 6.
Обертальні рухи ліктьовими суглобами обох рук вперед і назад по 4 рази.
Вправа 7.
Обертальні рухи плечовими суглобами обох рук вперед і назад по 4 рази.
Вправа 8.
Піднявшись на ліктях, робимо нахили головою по 4 рази вперед-назад, потім кругові обертання головою по і проти годинникової стрілки також по 4 рази
Вправа 9.
Обертальні рухи очима по 4 рази вперед-назад і також по і проти годинникової стрілки.
Вправа 10.
Припідніміться над ліжком за умови, що воно досить жорстке, спираючись на стопи і лопатки, ноги зігнуті в колінах, робимо поступальну почергову ходу колінами, наче рухаємося вперед, руки при цьому на подушці під головою. Відбувається скручування хребта і хребці стають на місця від поперекового до шийного відділу. Це відбувається не відразу, а через деякий час тренувань.
Якщо ми виконуємо стоячи, то на трохи зігнутих в колінах ногах, розташованих шкарпетками трохи всередину, на рівні плечей. 10 вправа в положенні стоячи схожа на “косаря”, який кожного разу косить з різних сторін.
У завершенні енергетичної гімнастики добре потираємо руки, розтираємо стопи – стопа об стопу, (якщо стоячи, то здійснюємо рухи на пальцях, на п’ятах, на внутрішній частині стоп і на зовнішній), розтираємо вуха, зап’ястки, робимо рухи, наче вмиваємо обличчя, від низу до верху, пару масажних рухів по голові і ляскаємо в долоні!
Енергетичну гімнастику краще робити тоді, коли Вам приємніше всього. Поступово звикаючи, Ви почуватимете себе все краще і краще, молодше і веселіше!
Будьте здорові і щасливі!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *