Астрологічний прогноз на тиждень від 8 до 15 лютого від Івана Круп”яка.

Астрологічний прогноз на тиждень від 8 до 15 лютого від Івана Круп”яка.

goroskop-2012-oven

Овен

Якщо ви не встигли щось завершити на минулому тижні, зробіть це у першій половині цього, а друга буде сприятливою  для початку  або поглиблення найнереальніших  планів та сміливих проектів. Зірки віщують знайомства, а також вдалі рішення, які будуть для вас надзвичайно вигідні.

goroskop-2012-tilec

Телець

Непоганий час для кар’єрних справ, просування по службі. Можна влаштовуватись або змінювати роботу, вирушати в дорогу, на заробітки. Можете сміло сподіватися на підтримку впливових осіб, особливо безпосереднього начальства. Сприятливий час  для  організації нових проектів.

goroskop-2012-bliznuki

Близнюки

Спілкуйтесь, подорожуйте, приймайте важливі рішення, проявляйте ініціативу і творчість. Робіть презентації. Якомога більше ініціативи на службі та на громадському поприщі. Корисними будуть відрядження,  друга половина тижня вдала для нових знайомств.

goroskop-2012-rak

Рак

Вмійте прожити наступний тиждень виважено, спокійно, без сварки, показух і розбірок. Не проявляйте зайвого ентузіазму і старайтеся більше аналізувати зроблене, а особливо допущені помилки. Знаходьте час для себе, пильнуйте здоров’я і не вимагайте неможливого від тих, хто вас оточує.

goroskop-2012-lev

Лев

Підприємливим цей тиждень принесе очікувані прибутки  або скерує в тому напрямку, де їх маєте взяти. Особливо вдалий тиждень для тих, хто вміє сконцентруватись на головному. Приємними і корисними будуть відрядження і ділові зустрічі. Несподівані романтичні зустрічі скрасять ваше особисте життя. Можете ризикувати та грати на удачу.

goroskop-2012-diva

Діва

Ваші послуги піднімуться в ціні і на них буде більший попит. Присвятіть цей тиждень плідній праці з діловими партнерами, укладайте угоди, втілюйте актуальні проекти, займайтесь клопотаннями про спадщину, вимагайте від роботодавців більшої плати  або повернення боргів.

goroskop-2012-terezi

Терези

Будьте більш активні в коханні. Якщо у вас проблеми з близькою особою, то саме час перелаштувати стосунки, знайти компроміс. Сприятливий тиждень для надання послуг, укладання угод та різних домовленостей. В кінці тижня можете поставити крапку в справах, які не складалися, або кампаніях, які для вас є невигідними.

goroskop-2012-scorpion

Скорпіон

Зверніть увагу на домашні справи, тепло сімейного затишку. Зірки допоможуть вам у вирішенні сімейних негараздів. Декого чекає цікава поїздка, інтригуюча зустріч, флірт, на які ви навіть не сподівались. Проявляйте активність і наполегливість, де б ви не знаходились, уважно за кермом.

goroskop-2012-strilec

Стрілець

На наступному тижні шукайте приводу для того, щоб зайнятися тими справами, які довгий час не вирішувались або гальмувалися кимось стороннім. Справи особисті і службові будуть залежати від того, як ви будете налаштовані внутрішньо. У вихідні цікаво відпочиньте.

goroskop-2012-kozerog

Козеріг

Рекомендується багато працювати, проявляти активність і наполегливість. Не відступати від запланованого. Можуть легко реалізуватися ваші здібності,  комусь пощастить  у виграшах або змаганнях. Зрушаться з мертвої точки колишні справи, хтось поверне вам борг.

goroskop-2012-vodoliy

Водолій

Наступний тиждень буде сприятливий для пошуку грошей і будь-яких коштів, для зміцнення фінансово-матеріального стану. Активізується робота у різних напрямках. Справи, які турбували вас, зрушать з місця. На вихідні плануйте спокійний відпочинок без гучних компаній.

goroskop-2012-ribi

Риби

Нових справ розпочинати небажано. Дотримуйтесь того, що зараз маєте. Будь-які додаткові забаганки не дадуть очікуваних результатів. Ваші ініціативи зараз не дуже будуть сприйматися, а недоброзичливці захочуть заблокувати їх. Правильно і вміло використовуйте свої кошти, щось важливе робити або купувати небажано.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *