Ukraїner – новий проект про невідому Україну.

Ukraїner  – новий  проект про невідому Україну.

Ukraїner  – новий український медіа-проект про географію та людей, автори якого мають на меті відкрити маловідомі місця нашої країни.

“Ukraїner – новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати те, ким ми є”, – йдеться у повідомленні.

Автори проекту зазначають, що перша антропологічно-етнографічна експедиція триватиме півтора року. За цей час планують охопити 14 українських етнічних земель — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. А розпочнуть із Закарпаття.

За словами творців проекту, Ukraїner цікаво розповідатиме пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та їжу. Окрім того, за результатами експедиції планують створити сучасні путівники Україною кількома мовами.

«Після того, як з медіа-простору України зник National Geographic, на його заміну не з’явилося проекту для шанувальників інтелектуальних медіа та несподіваних географічних відкриттів.

Останні кілька десятків років українці активно емігрували або переїжджали до великих міст — поступово залишали свої землі, так нічого про них і не дізнавшись. Історії невеличких поселень не ставали медійними, а залишалися у родинних архівах і поступово затиралися у пам’яті» – так говорять про проект його автори.

13501760_10153565545696363_49151306791833755_n

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *