У Барселоні дітям учасників АТО влаштували незабутній відпочинок!

У Барселоні дітям учасників АТО влаштували незабутній відпочинок!

Більше 20 українських дітей, батьки яких загинули або беруть участь в АТО, два тижні перебували на оздоровленні та відпочинку в Каталонії.

Про це повідомляє Генеральне консульство України в Барселоні.

«Протягом двох тижнів вони мали можливість відвідати найцікавіші історичні місця та найвизначніші культурні пам’ятки Барселони, познайомитися з іспанськими традиціями і культурою, побувати в музеях, на відомому стадіоні футбольного клубу Барселони, весело провести час у аквапарку та парку лабіринтів, а також поласувати смачного шоколаду на одній із шоколадних фабрик. Незважаючи на насичений графік екскурсій, обов’язковим був і відпочинок та дозвілля на пляжі Середземного моря» – йдеться у повідомленні.

112-tmb-270x180

Вже кілька років поспіль активну участь у організації оздоровлення та відпочинку в Барселоні дітей з соціально незахищених сімей  бере активіст української громади Барселони Галина Корольова. Також неабияку допомогу і підтримку у організації надає Українська Греко-Католицька Церква в місті Барселона, асоціація українців Каталонії, Тарагони, Гіссони, українські сім»ї, які допомогли з поселенням дітей, а також всі українці, які долучилися до цієї благодійної справи.

118

119

114

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *