«Українська околиця» у Чикаго визнана найкращим районом для життя у США.

«Українська околиця» у Чикаго визнана найкращим районом для життя у США.

Місцевість Ukrainian Village (Українська околиця) у Чикаго визнали найпривабливішим для життя районом в усіх Сполучених Штатах у 2016-му році.

Такого висновку дійшли експерти сайту з нерухомості Redfin, проаналізувавши кількість переглядів сторінок про Ukrainian Village, частоту пошуків та інші фактори, зафіксовані сайтом протягом другої половини 2015-го року.

Про це повідомляє DNAinfo.

xUIR1RNj0G4

Найпривабливіший район обирали з-поміж  32 міст Америки. Зазначається, що в останні роки Чикаго Авеню – головна вулиця Української околиці – переживає справжній бум відкриття нових крамниць, ресторанів та інших закладів.

Підкреслюється, що Українській околиці, котру в 2002-му році внесли до переліку районів-пам’яток Чикаго, переважно вдалося зберегти власний оригінальний характер.

13766977513_354eb91d6e_c__large

Представник Redfin описує цю місцевість як спокійну, але разом із цим вона “з чотирьох боків межує з коридорами бізнесу та  нічних розваг”.

“Для того, хто бажає мати дім на одну родину, водночас насолоджуючись міським життям, це місце ідеальне. Більша частина Української околиці – історична, тож на її головних вулицях та неподалік від них ви зустрінете більше цегляних та кам’яних будівель кінця 1800-х, аніж більш трендових та коштовних нещодавно зведених кондо”, – зазначив він.

mn3(27)

Як пише Вікіпедія, Українська околиця належить до адміністративного району Вест-таун. У ній розташовані Український національний музей та Український інститут модерного мистецтва, є місцеві відділення організацій “Пласт” та “Міст-Карпати”, православний та греко-католицький собор, католицька церква.

nicholas-church1

dac4e0f-ukrainian-village9

BF5pL2nwpi4

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *