Українська кредитівка Нью-Йорку святкуватиме півстолітній ювілей!

Українська кредитівка Нью-Йорку святкуватиме півстолітній ювілей!

50 років з часу заснування відзначатиме Українська Національна Федеральна Кредитна Спілка UkrNatFCU у жовтні 2016 року.
Понад 7000 тисяч членів. Відділення у Нью-Йорку, Нью-Джерсі. Широкий вибір накопичувальних та інвестиційних рахунків. Різні види кредитування. VISA Credit/ATM Card та VISA Debit/ATM Card. Інтернет-банк. Зберігальні скриньки. Послуги Western Union.
Професійний та дружній колектив. Спілкування з клієнтами українською, англійською, польською та російською мовами. Це Українська Національна Федеральна Кредитна Спілка сьогодні.
20160625_160201_1472591015567_resized
Українська кредитівка – це некомерційна організація. Усі отримані доходи повертаються до її членів у вигляді безкоштовних зборів на послуги, вищих дивідендів за рахунками і невисоких відсоткових ставок за кредитами. Усі роки кредитівка дотримується філософії “Люди допомагають людям”.
“Once a member, always a member”. Приєднавшись до UkrNatFCU, ви зберігаєте за собою активне членство і всі переваги членів кредитноі спілки, вийшовши на пенсію, змінивши роботу чи переїхавши до іншого штату.
Ви хочете аби ваші гроші приносили прибуток. Плануєте купити будинок чи автівку. Потрібні гроші для навчання. Хочете заощадити на майбутнє. Маєте потребу переказати гроші у будь-який куточок світу. Вам допоможуть в Українській Національній Федеральній Кредитній Спілці.
Інтернет-банк (Online banking) надає клієнтам доступ до власних рахунків. Серед іншого – це можливість оплати комерційних і персональних рахунків (Bill Pay) та відправлення чеків на рахунки за допомогою мобільних пристроїв (Mobile remote check deposit).

FullSizeRender

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *