Українська кредитівка Нью-Йорку відсвяткувала півстолітній ювілей.

Українська кредитівка  Нью-Йорку відсвяткувала півстолітній ювілей.

50 років з часу заснування відзначила Українська Національна Федеральна Кредитна Спілка UkrNatFCU у жовтні 2016 року.

Понад 400 членів та гостей UkrNatFCU зустрілись в Українському центрі в Сомерсеті (штат Нью-Джерсі) аби відзначити півстолітній ювілей цієї фінансової установи. Серед почесних гостей митрополит Української православної церкви США Антоній і митрополит-архієпископ Української католицької церкви США Стефан Сорока, керівник економічного відділу Посольства України у США Віталій Тарасюк, консул Генерального Консульства України в Нью-Йорку Мирослав Кастран, генеральний консул Білорусі в Нью-Йорку Віктор Чарахович.

14642916_600133740158549_1828135606_n

З особливою увагою присутні у залі слухали одного із засновників кредитівки Всеволода Саленка та голову Ради директорів UkrNatFCU Степана Качурака. Згадуючи історію, найперше говорили про сьогодення та майбутнє Української Національної Федеральної Кредитної Спілки.

14696828_600133766825213_372328685_n

Понад 6000 тисяч членів. Загальна сума активів 145 мільйонів USD. Відділення у Нью-Йорку, Нью Джерсі. Широкий вибір накопичувальних та інвестиційних рахунків. Різні види кредитування. VISA Credit/ATM Card та VISA Debit/ATM Card. Інтернет-банк. Зберігальні скриньки. Послуги Western Union. Професійний та дружній колектив. Спілкування з клієнтами українською, англійською, польською та російською мовами. Це Українська Національна Федеральна Кредитна Спілка сьогодні.

Українська кредитівка – це некомерційна організація. Усі отримані доходи повертаються до її членів у вигляді безкоштовних зборів на послуги, вищих дивідентів за рахунками і невисоких відсоткових ставок за кредитами. Усі роки кредитівка дотримується філософії “Люди допомагають людям”.

“Once a member, always a member”. Приєднавшись до UkrNatFCU, ви зберігаєте за собою активне членство і всі переваги членів кредитноі спілки, вийшовши на пенсію, змінивши роботу чи переїхавши до іншого штату.

Ви хочете аби ваші гроші приносили прибуток. Плануєте купити будинок чи автівку. Потрібні гроші для навчання. Хочете заощадити на майбутнє. Маєте потребу переказати гроші у будь-який куточок світу. Вам допоможуть в Українській Національній Федеральній Кредитній Спілці.

Інтернет-банк (Online banking) надає клієнтам доступ до власних рахунків. Серед іншого – це можливість оплати комерційних і персональних рахунків (Bill Pay) та відправлення чеків на рахунки за допомогою мобільних пристроів (Mobile remote check deposit).

img_9375

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *