Речі, які не можна тримати вдома.

Речі, які не можна тримати вдома.

Будинок є проекцією тіла і душі людини. І те, що знаходиться в будинку, пов’язане з нашим майбутнім, бажаннями і нашою підсвідомістю. Звичайно, не кожна річ приносить користь. Зробіть невелику інвентаризацію свого будинку і позбудьтеся від речей, які можуть засмічувати енергетику приміщень.

Розірваний, непотрібний одяг та взуття. Посуд з тріщинами. Столовий посуд символізує сім’ю, дефекти посуду енергетично відображають проблеми у відносинах.

Зламані побутові предмети, розбиті дзеркала. Намагайтеся дотримуватися  чистоти у будинку і не захаращувати своє житло. Темні сили обожнюють звалища, бруд, немиті тіла і брудні душі.

Картини із зображенням чогось дискомфортного для погляду – негативно впливають психологічно, порушують душевний спокій.

Картини з вишкіреними мордами диких тварин – створюють нервозність, агресивність і негатив у відносинах домочадців. Можуть провокувати суперечки і скандали.

Речі з негативним минулим; речі куплені при різних негативних умовах.

Речі, які, можливо, використовувалися в магічних цілях. Деякі африканські і східні атрибути (маски, статуетки, символи) можуть бути джерелами шкідливої енергії.

Антикварні речі з неясною або підозрілої енергетикою.

Меблі з гострими кутами, ріжучими простір.

Живі рослини-в’юни – мають властивість притягувати до господарів будинку різноманітні хвороби. Також вважається, що в’юни і ліани ведуть до жіночої самотності.

Комиші в будинку віщують хвороби, смерть, овдовіння. Хвойні гілки доречні в будинку лише в період новорічних свят.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *