Маленькі українці з Угорщини побували у Папи Римського.

Маленькі українці з Угорщини побували у Папи Римського.

Діти з української громади Угорщини побували на аудієнції у Папи Римського Франциска. Ця зустріч відбулась в рамках міжнародної соціальної акції «Діти за мир в усьому світі».

Про це повідомляє Пасторально-міграційний відділ УГКЦ.

У ході зустрічі юні українці презентували Папі Франциску мапу миру на загальній аудієнції на Площі Петра.

«Вселенський Архиєрей привітав українських дітей та виявив до них надзвичайну прихильність. Діти заспівали українську пісню про мир. А Папа італійською мовою сказав: «Я за вас завжди молюся і уділяю вам своє благословення». І додав: «Прошу, щоб також і ви молились за мене. Але чи ви будете за мене молитись?» Слова Святішого Отця були перекладені українською і у відповідь пролунали радісні запевнення: «Так, так! Будемо, будемо!» Діти дарували Папі свої малюнки, символічні подарунки, hand-madeвироби» – йдеться у повідомленні.

У місті Вітербо, біля Риму, учасники проекту представили карту миру місцевим дітям різних національностей. Також юні українці презентували карту миру в республіці Сан-Марино.

Також  діти відбували прощу з нагоди Року Божого Милосердя. Вони пройшли дверима милосердя в базиліці Святого Петра та базиліці Santa Maria Maggiore, в якій молилися Божественну літургію за участі каноніка цієї базиліки владики Іринея Білика. А також відвідали інші базиліки Рима та Папську Українську Колегію святого Йосафата.

На завершення паломництва учасники міжнародної акції помолились подячний молебень до Пресвятої Богородиці в українському соборі Святої Софії в Римі.

Загалом у проекті брали участь 80 дітей: діти з української діаспори в Угорщині, діти з угорської діаспори в Україні та діти бійців АТО з цілої України.

“Діти за мир у всьому світі!” – це проект, метою якого є зміцнення миру в Україні та на всій планеті. У рамках проекту діти різних країн світу на карті своєї країни наліплюють голубів миру з своїми побажаннями і передають естафету та карту миру наступній країні та Україні. Такі карти миру в усьому світі створюються в усіх 35 країнах Європейського Союзу та в інших країнах, що хочуть зміцнити мир в Україні і в світі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *