Ліки для душі. Шанс є у кожного

Ліки для душі. Шанс є у кожного

Оголошення свідчило: “Продається вілла біля моря, 3 поверхи, з басейном і садом. Вартість – $1”.
– Марення! – пробурчав бомж і викинув газету. Прогулюючись дворами у пошуках їжі, він побачив на стіні оголошення: “Продається вілла біля моря, 3 поверхи, з басейном і садом. Вартість – $1”.
Друкарська “помилка, чи що? – подумав бомж і пішов далі. Вийшов на проспект і звернув увагу на величезний банер: “Продається вілла біля моря, 3 поверхи, з басейном і садом. Вартість – $1”.
Замислився бомж. Стало йому цікаво, який божевільний міг написати таке і вирішив перевірити. Втрачати йому було нічого, окрім останнього долара в кишені. Прийшов за адресою, побачив ту саму віллу. Боязко подзвонив. Двері відкрила красива жінка.
– Даруйте, я за оголошенням. Це не розіграш?
– Що ви! Все правильно.
– Я з приводу вартості: 1 долар? Це так?
– Так. 1 долар. Якщо ви зацікавилися, можете оглянути будинок.
У захваті від побаченого, він віддав свій останній долар і став володарем шикарної вілли. Але все таки вирішив дізнатися, чому така низька ціна? На що жінка, посміхаючись, сказала: “Мій чоловік перед смертю вказав в заповіті, щоб я продала нашу віллу і виручені гроші переказала на рахунок його коханки. Не можу ж я не виконати його останню волю?! Оголошення провисіло півроку, і ви – єдиний, хто на нього відгукнувся. Всього Вам найкращого”. І пішла.
Мораль: Усім дається шанс! Треба тільки повірити, що неможливе можливо.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *