ВИРІШЕННЯ ВАЖКОЇ СИТУАЦІЇ

ВИРІШЕННЯ ВАЖКОЇ СИТУАЦІЇ

Якщо щось у вашому житті здається занадто важким у виконанні, зробіть крок назад, свідомо передоручіть свою проблему вашому Вищому Я і усуньтеся. Промовте молитву, в якій Ви віддаєтеся в руки Всесвіту (Бога, Вищого Я) :

“Всесвіт (моє Божественне Я), перейми на Себе управління цією ситуацією. Я знаю, що Ти це можеш зробити.
Заповни усю мою істоту і дій через мене сьогодні заради Вищого Блага в цій ситуації. Звільни мене від усіх самообмежень, духовної сліпоти і шкідливих звичок, які перешкоджають мені ясно бачити Тебе і Твою волю. Дякую”!
Іноді наша надмірна заклопотаність або занепокоєння нагадують шори. Коли у нас на очах шори, погляд стає дуже вузьким, і ми, ймовірно, бачимо не всі можливості. Насправді ми, можливо, шукаємо відповіді не там, де потрібно. Коли ми відкриті до того, щоб подивитися на проблему інакше, тобто коли можемо розслабитися, ввести себе в режим сприйняття і стати відкритими, як долина, – тоді Бог, Який усередині, зможе знайти для нас найвище рішення!
Якщо ми можемо звільнитися від потреби нашого его все контролювати, якщо ми можемо передоручити ситуацію Богові, нашому духовному Я, то відкриваємо доступ до можливостей, про які навіть не підозрювали!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *