Астрологічний прогноз на тиждень від 1 до 8 лютого від Івана Круп”яка.

Астрологічний прогноз на тиждень від 1 до 8 лютого від Івана Круп”яка.

1

ОВЕН

Варто уважніше ставитися до свого здоров’я. Незважаючи на те, що ви пильнуєтесь,  місяць іде на спад і можуть втрачатися сили. Можна легко підхопити нежить. На роботі зміни не передбачаються. Не треба сперечатись. Бувають моменти, коли краще промовчати, навіть якщо ви праві.

2

ТЕЛЕЦЬ

Нічого так не піднімає настрій, як зустріч зі старими друзями. Гарна вечеря в їх колі позначить ся на вашому душевному стані, який останнім часом розслаблений. Не дуже переймайтесь прикрощами на роботі, невдовзі все зміниться на краще.

3

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня найбільше таланитиме у сердечних справах і знайомствах. Стріла Амура вже на шляху до вашого серця. Саме тепер ви маєте чудову нагоду знайти і зберегти своє щастя. Не варто з цим зволікати, адже сприятливий період не є таким довгим. Чекайте приємних сюрпризів, зокрема подарунків і похвали.

4

РАК

Зараз для більшості настає далеко не найкращий час. Потрібно до всього придивлятися, прислухатись і в жодному разі не йти на випередження ситуації. Хтось може мати проблеми з житлом і в сім’ї. Також не все гаразд з фінансовими і любовними справами. Рятуйтесь від скрути і в жодному разі не влізайте в борги, адже їх потім буде важко віддавати.

5

ЛЕВ

Будете охоплені ейфорією. Усі ваші справи йтимуть напрочуд вдало і приноситимуть чималі прибутки. Більше того, починання, за які ви збиралися братись , обов’язково будуть успішними. Щоправда, трохи напруженими залишаються стосунки з коханою особою, якій набридла ваша постійна зайнятість.

6

ПАННА

Справи йтимуть мляво і не чітко. У декого все валитиметься з рук. Можуть виникнути труднощі на роботі через найменші дрібниці, чвари вдома. Найкраще на наступному тижні дивитися на все тверезими очима. Вкінці тижня краще усамітнитися і добре відпочити.

7

ТЕРЕЗИ

Не будьте надто активними. Стримуйте ініціативу, за яку частенько  можуть кусати. Не слухайте чужих порад і підказок, намагайтеся всі рішення приймати самостійно.  Довіритеся власному досвіду та інтуїції. Настрій у вашій сім’ї цілковито залежатиме  від вашої поведінки. Аби уникнути неприємних несподіванок, більше  бувайте вдома.

8

СКОРПІОН.

Намагайтеся реально, без перебільшень, оцінити власні можливості. Не гарячкуйте й не біжіть навздогін за двома зайцями, бо жодного не впіймаєте. Перш ніж взятися за справу, все ретельно обміркуйте. Будьте поблажливими й терплячими.

9

СТРІЛЕЦЬ

Ваш оптимізм просто вражає. Вас переповнює гарний настрій. На роботі можете сміливо втілювати в життя нові проекти. Будьте певні – ваші старання не пройдуть поза увагою. Раджу не довіряти геть усім, бо можете бути ошукані. Можуть з’явитися заздрісники.

10

КОЗЕРІГ

Сміливо кинетесь у вир нового почуття. Випадкове знайомство з особою протилежної статі може перерости у романтичну пристрасть. Кохання понад усе – ось нинішній девіз Козерогів. Грандіозні плани здійсняться на усі 100 відсотків. Хай вас не розуміють, але ви крокуєте правильно обраним шляхом.

11

ВОДОЛІЙ

У вашій душі панує гармонія та любов. Саме на цьому тижні, можливо відчуєте, що у вас все має бути добре. Починається інша смуга в житті. Відчуватимете жвавість, стабільність, також робота буде ладитись. Головне – не гайте часу на дрібниці.

12

РИБИ

Перший тиждень лютого покаже, яким він має бути для вас. Очікуйте новин, на які не сподівалися. Можливі ускладнення стосунків з рідними і близькими через майнові суперечки, якусь призабуту справу з компаньйонами на роботі. Обережно з гострими речами, уважно за кермом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *