Урок для душі

Урок для душі

Якщо ви увесь час дивуєтеся, звідки у вашому житті стільки проблем, прочитайте цю притчу. Можливо, вона допоможе вам зрозуміти для себе щось важливе.
Сидячи за круглим столом, душі вибирали свій наступний урок. Тут встала смілива і сильна душа:
– Цього разу я йду на Землю, щоб навчитися прощати. Хто допоможе мені в цьому?
Душі зі співчуттям і навіть трохи перелякано заговорили:
– Це один з найскладніших уроків… Ти можеш за одне життя не впоратися… Ти так страждатимеш… Нам так тебе шкода… Але спробуй… Ми допоможемо…
Одна душа сказала:
– Я готова бути поряд з тобою на Землі і допомогти тобі. Я стану твоїм чоловіком, в нашому сімейному житті багато проблем буде з моєї вини, а ти вчитимешся мене прощати.
Друга душа зітхнула:
– А я можу стати одним з твоїх батьків, забезпечити тобі важке дитинство, потім втручатися в твоє життя і перешкоджати в справах, а ти вчитимешся мене прощати.
Третя душа вимовила:
– А я стану одним з твоїх начальників, і часто буду ставитися до тебе несправедливо і зарозуміло, щоб ти могла вчитися переживати почуття пробачення…
Ще декілька душ погодилися зустрітися з нею в різний час для закріплення уроку… Отже, кожна душа вибрала свій урок, вони продумали взаємопов’язаний план життя, в якому вони один одного навчатимуть і наставлятимуть, і спустилися для втілення на Землю.
Але така вже особливість навчання душ, що при народженні їх пам’ять очищується. І лише небагато здогадуються про те, що випадковості не випадкові, а будь-яка людина з’являється в нашому житті саме тоді, коли ми найбільше потребуємо уроку, який він з собою несе.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *