Українці Словаччини просять президента країни підтримати Україну

Українці Словаччини просять президента країни підтримати Україну

Українці Словаччини направили Президенту Словацької Республіки Андрію Кісці звернення, в якому просять главу держави “підтримати зусилля України та вплинути на російську владу для негайного звільнення невинної громадянки України, яка стала заручницею антиукраїнської політики Кремля”.

У зверненні представники української діаспори у Словаччині висловлюють упевненість, “що цивілізований світ не буде терпіти подальше ігнорування норм міжнародного права з боку Російської Федерації і докладе максимум зусиль для притягнення до відповідальності всіх тих, хто брав участь у цих кричущих порушеннях прав і свобод людини”.
Під зверненням підписались очільники п’яти громадських рухів та організацій: голова Центральної Ради Союзу русинів-українців СР Петер Сокіл; голова Словацько-українського товариства Антон Новак; голова Союзу скаутів «Пласт» українсько-русинської молоді в Словаччині Левко Довгович; голова Українсько-словацької ініціативи Людмила Вербицька; координатор Громадської ініціативи «Євромайдан Словаччина» Антон Горшков. А також – відповідальний редактор газети «Нове життя» Мирослав Іллюк та заступник голови Музично-драматичного ансамблю ім.Т.Шевченка Міхал Калиняк.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *