Не налагоджується життя? Це означає, що ви порушуєте 7 законів Всесвіту

Не налагоджується життя? Це означає, що ви порушуєте 7 законів Всесвіту

Існує 7 основних законів, за якими живе Всесвіт. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання – допоможе не помилятися, досягти гармонії і жити щасливо.
1. Закон порожнечі.
Якщо вам потрібні нові туфлі, викидайте старі. Якщо вам потрібен новий одяг, почистіть вашу шафу. Ви повинні добровільно розлучитися з вашими стереотипами. Нове приходить лише тоді, коли ви позбавляєтеся від старого.
2. Закон циркуляції.
Будьте готові відпустити щось, чим ви володієте, щоб отримати щось, що ви бажаєте.
3. Закон уяви.
Спочатку ви повинні побачити процвітання у вашій уяві. Зробіть опис свого ідеального дня і не показуйте його нікому, крім того, кому довіряєте. Бережіть цей опис під рукою і у вільний час перечитуйте його.
4. Закон творчості.
Людина може досягти процвітання за допомогою енергії свого мислення, інтуїції і уяви.
5. Закон подяки і отримання.
Якщо ви віддаєте щось, то це повертається в десятиразовому розмірі. Коли ви отримуєте блага, дуже важливо ділитися ними з оточенням. Якщо у вас – дар, і ви не використовуєте його, то ображаєте вашу Божественну суть. Щоб з належною шанобливістю ставитися до своїх здібностей, ви повинні радіти дарам і розділяти їх з іншими. Якщо ви робите це, ви притягуєте ще більше благ у своє життя.
6. Закон десятини.
Всесвіт завжди візьме свою десятину. Це просто закон вдячності джерела підтримки – 10 всього, що ви маєте. Ви ніколи не знаєте, як ваша десятина повернеться до вас. Гроші – звичайне явище. Але вона також може прийти у вигляді примирення з кимось, з новими дружніми стосунками, у вигляді одужання і таке інше.
7. Закон всепрощення.
Якщо ви не можете прощати людей, ви не можете приймати своє багатство. Якщо ваша душа заповнена ненавистю, любов не може знайти в ній собі місця. Ви повинні позбавитися від негативних почуттів, які пожирають вас і не дають вам спокою.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *