Еміграція у Німеччину

Еміграція у Німеччину

Німеччина – одна з найбільш розвинених країн світу (входить у «велику сімку» разом з США, Францією, Великобританією, Японією, Канадою та Італією).

Столиця Німеччини – Берлін. Проте, урядові установи та міністерства розташовані і в Бонні. Найбільші міста Німеччини – Берлін, Кельн, Гамбург, Мюнхен, Франкфурт на Майні, Бонн.

Населення Німеччини становить близько 82 мільйонів чоловік. З них неабияка частка припадає на емігрантів: близько 6% населення переїхали до Німеччини в останні 10 років. Ці цифри свідчать про лояльність німецького уряду до емігрантів та еміграції в цілому. Переважаючі етнічні громади серед іммігрантів – турецька (близько 2 млн. осіб), вихідці з балканських країн (близько 1,2 млн. осіб), італійці (600-650 тис. осіб).

Проте, рекорд, безумовно, належить вихідцям з колишнього СРСР. Це етнічні німці, які емігрували з колишнього СРСР, а також колишні громадяни Росії, України і Білорусі.

Вихідні дні в Німеччині – субота, неділя. У ці дні закриті всі державні установи, багато банків і офіси. Робота в Німеччині є однією з найбільш високооплачуваною в Європі. Робочий день офісного працівника в Німеччині починається о 8 і завершується о 17 годині. На виробництві ранкова зміна зазвичай починається в 7 і закінчується в 16. У разі цілодобових виробництв добу ділять звичайно на три зміни по 8 годин.

 Способи еміграції до Німеччини:

– Бізнес еміграція

Цей спосіб вигідний, перш за все, бізнесменам та інвесторам, котрі володіють можливістю вкласти деякі кошти в економіку Німеччини.

Обсяг грошових інвестицій, що дуже важливо, не має принципового значення на відміну, скажімо, від Канади. Німецький уряд при еміграції до Німеччини надає рівні умови, як для великих, так і для середніх і дрібних інвесторів.

Мінімальний статутний капітал для компанії з участю іноземного капіталу складає всього 25 000 євро, але кожен з декількох партнерів повинен внести в статутний фонд не менше 12500 євро.

 

– Еміграція євреїв до Німеччини

Кожен, хто може підтвердити єврейську національність, має право на еміграцію до Німеччини і отримання постійного виду на проживання.

 

– Возз’єднання сімей

Укладення шлюбу з громадянином країни дає право на еміграцію до Німеччини і отримання статусу постійного жителя. Також під програму возз’єднання підпадають ті, хто має в Німеччині близьких родичів: батьків або дітей.

Особи, близькі родичі, які отримали візу на постійне проживання по єврейській лінії або як етнічні німці – переселенці, також мають право на еміграцію до Німеччини.

Крім того, офіційно право на еміграцію до Німеччини і отримання виду на проживання мають  близькі члени сім’ї тих, хто відповідає даним вимогам.

 

– Етнічні німці – переселенці

Ця група емігрантів має найімовірніші шанси отримати право на постійне проживання в Німеччині. До переселенців відносяться особи, які можуть довести свою німецьку національність хоча б на половину, тобто ті, у кого хоча б один з батьків – етнічний німець.

 

– Статус біженця в Німеччині

Всупереч розхожій думці, статус біженця присвоюється не тільки жителям районів локальних військових конфліктів. За класифікацією комісії у справах біженців Європейського Союзу біженцем може вважатися кожен, кому з тих чи інших причин не знайшлося місця у своїй країні. Тому еміграція до Німеччини під статусом біженця доступна набагато більшому числу людей, ніж прийнято вважати.

До слова, навчання в Німеччині є першим кроком до легалізації на проживання в цій країні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *