Еміграція у Аргентину

Еміграція у Аргентину

У Аргентині немає спеціальної еміграційної програми. Але, для бажаючих залишитися в цій країні, є одна головна умова – показати свою фінансову незалежність, щоб потім після отримання дозволу на проживання, не просити грошових допомог. Для цього потрібно надати, наприклад: угоду з роботодавцем, який буде виплачувати зарплату, або «показати» гроші в банку, причому дохід в розрахунку на кожного члена сім’ї повинен бути 8000 песо в місяць.

Також Ви можете показати свою комерційну діяльність. Наприклад, це може бути ваш бізнес, який Ви купили або здача в оренду нерухомості, або будь-який інший дохід в Аргентині.

Також право на проживання в Аргентині можна отримати за категорією рентистів (рантьє): необхідно щомісяця і на строк не менше 2-х років, отримувати стабільний дохід не менше ніж 2000 доларів в місяць

(закон про імміграцію № 25871 (ARTICULO 23 LA LEY Nº 25.871).

Найпоширеніший шлях еміграції в Аргентину на сьогоднішній день – це бізнес еміграція. Реєстрація нового бізнесу або покупка готового, дає право на ВНП в Аргентині. Готовий бізнес дає право на проживання в Аргентині з меншими затратами. Немає необхідності вносити великі депозити в банк або інвестиції в підприємство.

У цьому випадку Ви отримуєте вид на проживання в Аргентині на 1 рік, звичайно, якщо Ви бажаєте продовжити візу, то ніколи не виникає проблем з продовженням на наступний рік, якщо всі документи в порядку.

Встановлена ​​єдина форма документа, що підтверджує право на проживання і роботу для всіх прибулих – (Documento Nacional de Identidad) – документ Національної Ідентифікації, який є аналогом українського загальногромадянського внутрішнього паспорта.

Після приїзду в Аргентину на постійне місце проживання або для покупки нерухомості в Аргентині, або на навчання потрібно провести легалізацію документів для отримання DNI. Документи потрібно перекласти, нотаріально завірити і здати їх в Registo Civil на оформлення, яке триває 60 -70 днів. При цьому оплачується державне мито. В обмін заявник отримує довідку, що підтверджує факт прийому документів.

Через два роки проживання з тимчасовим DNI іноземець має право звертатися до Державного суду з проханням про громадянство. І як правило отримує його.

Не бажано їхати в Аргентину з ціллю працевлаштування за кордоном, якщо Ви не володієте мовою і не є спеціалістом в якійсь галузі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *