ЕМІГРАЦІЯ У АВСТРАЛІЮ

ЕМІГРАЦІЯ У АВСТРАЛІЮ

Розглядаючи питання про еміграцію до Австралії, необхідно звернути увагу на наступне: рівень життя в країні, ситуація на ринку праці, соціальний захист, медичне обслуговування, якість освіти, екологія і, нарешті, можливість емігрувати в Австралію.

 Соціальний захист в Австралії

В Австралії дуже сильна соціальна політика, що навіть створює деякі проблеми для подальшого зростання, так як велика частка добровільних безробітних воліють отримувати допомогу по безробіттю, нічого не роблячи, замість того, щоб працювати. Але уряд йде на це, вважаючи своїм обов’язком забезпечити людину найнеобхіднішим. Серед основних заходів щодо соціального захисту можна виділити послуги державної служби Centrelink по адаптації новоприбулих, виділення субсидій для покупки в кредит, допомога сім’ям з дітьми.

Медичне обслуговування в Австралії

Крім платних медичних клінік, в Австралії діє державна система медичного страхування. Вона називається Medicare і утримується за рахунок бюджету та відрахувань працюючих громадян. З малозабезпечених і багатодітних сімей, студентів, пенсіонерів відрахувань не беруть зовсім, з інших – близько 1,5%. Будь-який дорослий громадянин або постійний житель Австралії має картку Medicot Card, яка видається на п’ять років, і за якою він і його сім’я можуть безкоштовно лікуватися в державних лікарнях. Отримання такої картки визначається тільки статусом в країні і ніяк не залежить від стану здоров’я, віку чи достатку.

 Освіта в Австралії

Рівень освіти в Австралії досить високий. Австралійські дипломи визнаються в усьому світі. Бажаючі отримати освіту в Австралії мають великий вибір навчальних закладів і можуть згідно своїх цілей, рівня підготовки, бюджету визначати свій вибір.

 Працевлаштування в Австралії для емігрантів

Австралія на сьогодні займає друге місце в світі за рівнем життя і цьому сприяють досить високі заробітні плати.

 Рівень володіння Англійською мовою та бали:

Якщо Ви успішно здали «Загальний розділ» (General module) IELTS-тесту мінімум на 6.0 балів кожен з розділів (competent English), то отримуєте 15 балів;

якщо Ви успішно здали «Загальний розділ» (General module) IELTS-тесту мінімум на 5.0 балів кожен з розділів (vocational English) але при цьому, Ваша професія, яку Вам затвердила одна з повноважних експертних австралійських організацій, знаходиться в розділі “Tradespersons and related workers “в спеціальному урядовому списку професій – то також отримуєте 15 балів. Однак, під час проходження затвердження Ваших професійних навичок, експертна організація може вимагати від заявника володіння англійською мовою на більш високому рівні (як правило, для спеціальностей, пов’язаних з електрикою, так як робота такої людини пов’язана з підвищеним ризиком, і він зобов’язаний легко читати електричні схеми, інструкції та технічну документацію).

Якщо Ви успішно здали «Загальний розділ» (General module) IELTS-тесту мінімум на 7.0 балів кожен з розділів (proficient English), то отримуєте 25 балів. Однак, під час проходження затвердження Ваших професійних навичок на «першому» етапі, експертна організація може вимагати від заявника здачі Occupational English Test (OET) (як правило, це вимога застосовується до заявників на підтвердження медичних професій), успішна здача якого також прирівнюється до proficient English.

Якщо Ви успішно здали «Загальний розділ» (General module) IELTS-тесту мінімум на

5.5 бала кожен з розділів (concessional competent English), подаєте заяву на надання 475 або 487 підкласу віз і готові оплатити мовні курси, які Ви будете відвідувати в Австралії для вдосконалення мовних навичок, то отримуєте 15 балів.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *