ЕМІГРАЦІЯ В СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ АМЕРИКИ

ЕМІГРАЦІЯ В СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ АМЕРИКИ

Сполучені Штати Америки, США – держава в Північній Америці. Займає четверте місце в світі за територією і третє місце за чисельністю населення (більше 309 млн. чоловік). Столиця – місто Вашингтон.

Сполучені Штати межують на півночі з Канадою, на півдні – з Мексикою, також мають морський кордон з Росією. Омиваються Тихим океаном із заходу і Атлантичним океаном – зі сходу. Адміністративно країна ділиться на 50 штатів і федеральний округ Колумбія, у підпорядкуванні США також знаходиться ряд острівних територій. Жителів США називають американцями, а до самих США застосовується загальна назва Америка.

Існує ряд легальних способів отримання громадянства США.

Робоча віза

Якщо ви дуже хороший фахівець в якійсь галузі, то можна стати громадянином США, почавши з робочої візи Н1-В. Вона передбачає роботу в американській компанії і видається на 3 роки. Після закінчення цього часу візу можна продовжити ще на такий же термін, але третього шансу вже не буде. Однак шести років праці на території Сполучених Штатів цілком вистачить, щоб за цей час виклопотати собі Грін-карту.

 Лотерея Green Card

Один з найпопулярніших способів потрапити до США – участь у щорічній лотереї Грін Карт. Ця програма затверджена Конгресом США, а тому є абсолютно легальною. Щороку комп’ютер, шляхом випадкового вибору, визначає 50 тисяч осіб з числа тих, що подали заявки в різних країнах. При самому розіграші лотереї не важливі такі умови, як знання мови, професія, вік – шанс на виграш у всіх одинаковий. Але тут існує певна проблема з квотою. Якщо за останні 5 років в США з якоїсь країни в’їхало понад 50 тисяч емігрантів, то ця держава пропускає розіграш.

Віза Інвестора

Віза інвестора категорії ЕВ5 передбачає дещо спрощену паперову процедуру, але потрібно вкласти не менше півмільйона доларів. Однак просто зробити інвестицію не вийде. Окрім всіх стандартних документів, необхідно надати декларації з податкової інспекції за останні 3 роки. Уряду США потрібно підтвердити, що кошти, які ви переводите в цю країну, легальні.

 Віза нареченої

На жаль, женихів в Америці своїх вистачає, тому чоловіків просять не турбуватися. А от з нареченими, схоже, в США не склалося. Тому в’їзд на правах нареченої в Сполучених Штатах закріплений законодавчо. Для цього видається віза К-1, так звана, віза нареченої. Такий дозвіл на в’їзд практикують багато країн, але в США це, мабуть, одна з найскладніших процедур. Найбільша проблема полягає в тому, що познайомившись з американцем заочно, виїхати потім для особистої зустрічі з потенційним чоловіком у жінки шанси невеликі. А якщо відсутнє підтвердження особистого знайомства, то процедуру оформлення візи нареченої навіть не розпочнуть.

 Статус біженця

Женевська конвенція про захист прав людини підписана і Сполученими Штатами, і держава строго дотримує дані норми. Імміграційне законодавство США дає конкретні визначення статусу біженця. Під нього потрапляє та людина, яку переслідують на батьківщині з тих чи інших мотивів (крім кримінальних), або у неї є обгрунтовані побоювання подібного переслідування.

США – мабуть, найбільш сприятлива на даний момент країна для еміграції. У цій країні найбільший попит на робочу силу, досить високий рівень оплати праці, розвинена соціальна інфраструктура. Там найлегше адаптуватися до місцевих умов. Після адаптації можуть з’явитися небачені перспективи для фахівців і заповзятливих людей.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *