ЕМІГРАЦІЯ В КАНАДУ

ЕМІГРАЦІЯ В КАНАДУ

Еміграція в Канаду для українців

Еміграційне законодавство Канади вкрай лояльне. Існує безліч програм, що дозволяють одержати канадське громадянство

 

Еміграція в Канаду через навчання у вузі або коледжі

Сам факт навчання в Канаді не дає права автоматично одержати громадянство. Але непряме одержання вищої освіти в канадському вузі впливає на можливість еміграції. Досвід навчання в Канаді дає апліканту перевагу, якщо він вирішить подавати документи для еміграції за професійною категорією.

 

Трудова еміграція в Канаду

Запрошення на роботу від канадського роботодавця або досвід роботи в Канаді (мінімум 1 рік) дають можливість подавати документи на еміграцію в Канаду за професійною категорією. Фактично, трудова еміграція в Канаду – пряма дорога до одержання посвідки на проживання в країні.

 

Еміграція в Канаду на підставі шлюбу

Уклавши шлюб із громадянином або громадянкою Канади, можна одержати громадянство через 3 роки подружнього життя. Відразу після реєстрації шлюбу чоловік/дружина-іноземець одержує посвідку на проживання в Канаді.

 

Бізнес-еміграція в Канаду

Еміграція в Канаду за бізнес-категорією передбачає реєстрацію компанії в Канаді й інвестування коштів в економіку країни. Існує кілька категорій аплікантів, які можуть емігрувати в Канаду за бізнес-категорією:

інвестор;

підприємець;

self-employed (приватний підприємець);

 

Незалежна (професійна) еміграція в Канаду (Skilled Workers).

Це найбільш популярна програма еміграції в Канаду. Для того, щоб подавати документи за категорією Skilled Workers, необхідно відповідати хоча б одній з вимог:

Мати мінімум 1 рік роботи за останні 10 років за однією зі спеціальностей, що входять до списку пріоритетних (таких спеціальностей 29 станом на вересень 2010 року).

Мати запрошення на роботу від роботодавця в Канаді.

Мінімум 1 рік навчатися або працювати в Канаді.

 

Кожний аплікант оцінюється за декількома критеріями: освіта, рівень англійської або французької мови, вік, досвід роботи й т.п. За кожний пункт надається певна кількість балів. Прохідним рівнем вважається 67 балів (станом на 2010 рік).

У цілому еміграція в Канаду за категорією Skilled Workers може займати до 2-х років. Володіння англійською мовою підтверджується результатами тесту IELTS, французької – здачею тесту Test d’Evaluation de Francais (TEF). Також у процесі потрібно буде показати наявність певної суми грошей, необхідну на облаштування у Канаді, і пройти медогляд. Також потрібно буде зібрати необхідні документи для еміграції.

З основним заявником до Канади можуть іммігрувати чоловік (дружина) і неповнолітні діти. Дітей, старше 18 років і батьків, надалі можна буде спонсорувати з Канади.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *