Астропрогноз на тиждень від 19 по 29 жовтня від Іван Круп”яка.

Астропрогноз на тиждень від 19 по 29 жовтня від Іван Круп”яка.

1

Овен.

В першій половині тижня більше уваги приділіть домашнім клопотам і потребам, а також заняттю чи хобі. А в другій половині семиденки будьте готові до якихось додаткових витрат, особливо це буде стосуватися дітей, або молодих за віком членів сімей. Прекрасний час для зміни іміджу.

2

Телець.

Сприятливий тиждень для зустрічі з компаньйонами, однодумцями і друзями, відвідування різних заходів а також фітнес-клубів. Добре розпочинати новий цикл тренувань чудовий час для вирішення професійних справ, але можливі непередбачені витрати і поїздки, які вимагатимуть додаткових коштів.

3

Близнята.

Тиждень буде перспективним для тих, хто грає у якусь гру, бере участь у змаганнях. Прекрасний час для планування різних ремонтних робіт та наведення порядку вдома на присадибній ділянці або дачі. Сприятливий час для зміцнення стосунків – як комерційних, так і інших. Очікуйте приємної новини.

4

Рак.

Час сприятливий для вирішення побутових питань, обговорення в колі сім»ї подальших планів, що стосуються будівельно-ремонтних робіт, якоїсь зміни ситуації або далекої довготривалої поїздки. Можливі цікаві знайомства в дорозі. Уникайте непорозумінь з друзями і сусідами.

5

Лев.

Можливо, відчуєте нестабільність по роботі або чутки, які будуть стосуватися вас. Все, чого досягнули за певний час, хтось може піддати сумнівам або розчаруванню. Будьте дуже уважні при роботі з документами, а також старайтесь не сперечатись з тими, хто є слабшим від вас у знаннях, але вважає себе певним спеціалістом. Скоро все стане на місце.

6\

Діва.

Прекрасний час для укладання угод, підписання різних контрактів, початку курсів підвищення кваліфікації та консультацій з юристами. А також вдалий час для проведення колективних заходів, зібрань, проведення агітації і розширення зв»язків.

7

 Терези.

Перша половина тижня буде вдалою для реалізації поставлених цілей і здобуття нових перспектив. Вдалими будуть комерційні та приватні поїздки, а також амурні починання. Відвідуйте культурно-масові заходи, клуби, різні тусовки. Звертайтесь до впливових людей та вирішуйте юридичні справи.

8

Скорпіон.

Через деякі негаразди, що недавно пригальмовували ваші плани, ви якось відчували дискомфорт душі. Але зараз ситуація буде різко змінюватись. Час, коли маєте можливість обговорення своїх планів з керівництвом, партнерами по бізнесу, а також наздогнати якусь недавно упущену можливість. Уникайте зайвих витрат.

9

Стрілець.

Напруженим буде тиждень, як в професійній, так і в творчій діяльності. Хтось буде відкрито заважати вам або робити все для того, щоб ви не могли вирішити своїх питань так, як запланували. Уважно за кермом, особливо у вечірні і ранкові години. Ставтесь уважно до свого здоров»я.

10

Козеріг.

При вирішенні фінансових питань будьте обережні з документами, добре дивіться що отримуєте і підписуєте. Хтось може запропонувати підказки, на які ви не звертаєте уваги. Будьте обережні з незнайомцями, особливо у громадських місцях. В кінці тижня будете відчувати якусь перемогу і впевненість.

11

 

Водолій.

Прекрасний і вдалий час для організації різних заходів, проведення зборів та презентацій. Можете вирішувати свої приватні справи з начальством, а також піднімати питання підвищення заробітної плати. Вихідні сприятливі для колективного відпочинку та різних розваг. Допустимі конфлікти в особистому житті.

12

Риби.

Складний період для вирішення важливих справ залишається позаду. Ви зможете легше зітхнути. Стосунки, які усугубились через певні причини з компаньйонами і друзями, будуть налагоджуватись. А якщо хтось у свій час принизив або образив вас, може попросити вибачення. Вміло плануйте свої витрати на найближчий час.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *