Астрологічний прогноз Івана Круп”яка на тиждень від 16 до 22 листопада.

Астрологічний прогноз Івана Круп”яка на тиждень від 16 до 22 листопада.

image-441

Овен

Цей тиждень буде складним, але сумлінна праця принесе плоди. Необхідно вирішити, як краще використати робочий час, звільнити себе від непотрібних зустрічей і контактів. Будьте спокійні та врівноважені. Стосунки з близькими покращаться.

image-446

 

Телець

Матимете шанс здійснити свої задуми. Завершіть усі термінові справи — тиждень буде сприятливий для цього. В кінці тижня можуть з’явитися труднощі, про які ви забули. Можлива ділова зустріч, яка принесе кардинальні зміни.

image-453

Близнюки

Тиждень буде сприятливим для романтичних пригод і активного відпочинку. Проявіть активність — і все у вас вийде якнайкраще. Купуйте те, що запланували. У вас буде можливість допомогти друзям у складній ситуації.

image-461

Рак

Можете відчути, що вам потрібен новий досвід у особистому та діловому житті. Ви почнете активно його шукати. Велика кількість інформації дасть можливість знайти «золоту серединку», тому вирішуйте важливі життєві питання. Не розкривайте нікому своїх планів. У вихідні гарно відпочиньте.

image-466

Лев

Тиждень буде вдалим. Владнаєте всі справи. Хороший настрій і творчий підхід до роботи допоможуть відновити любовні стосунки. У декого виникнуть проблеми з браком часу. Пам’ятайте, що на першому місці має бути сім’я.

image-470

Діва

Період буде сприятливим для реалізації задумів і планів. Відчуєте підтримку друзів у будь-якому питанні. Вдалими будуть поїздки та відрядження. Не втрачайте здорового глузду і почуття гумору під час спілкування.

image-474

Терези

Для того, щоб привернути увагу до себе і реалізувати свої задуми, скористайтеся даром переконання. Запасіться терпінням і витримкою, в іншому разі матимете неприємності з начальством і колегами, адже це призведе до конфлікту і звинувачень. Не витрачайте час на випадкових людей та на порожні розмови. Вмійте поступатись там, де потрібно.

image-476

Скорпіон

Зможете переконати близьких допомогти вам реалізувати ваші задуми. Час працює на вас, знайдете підхід до кожного. Якщо виникнуть фінансові проблеми, і ви не зможете їх вирішити, обов’язково скористайтеся всіма можливими способами.

image-478

Стрілець

Не намагайтесь плисти проти течії, бо лише даремно згаєте час і втратите сили. Знайдіть компроміс. Старайтесь уникати зустрічей з керівництвом, бо не завжди це буде вам на користь. Більше уваги приділяйте сім’ї. у вихідні відпочивайте.

image-480

Козеріг

Тиждень буде вдалим для розширення кола спілкування з людьми, яких доведеться наполегливо переконувати. Таким чином знайдете нових друзів і однодумців, ділових партнерів. Займіться конкретною справою, не відволікайтесь на дрібниці, не спішіть з висновками. Не обіцяйте того, чого не зможете виконати.

image-482

Водолій

Як ніколи матимете багато роботи, але нехай це вас не хвилює. Буде шанс підзаробити більше грошей, які витратите на нагальні потреби. Якщо діятимете активніше, зможете освоїти додаткову професію, закінчити курси або навчитися того, до чого лежить душа. У декого не вистачатиме часу на приватне життя.

image-484

Риби

Проявлятимете характер там, де цього робити не бажано. Зумійте вгамувати амбіції, бо вони можуть зірвати ваші плани, відсторонити від однодумців. Вас чекає багато роботи. Захочете довести, що можете бути успішними завжди і у всьому. Доведеться вирішувати домашні клопоти.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *