Астрологічний прогноз на тиждень від 9 до 15 березня

Астрологічний прогноз на тиждень від 9 до 15 березня

1

Овен

На початку тижня можуть зашкодити амбіції, з якими важко буде впоратися, але зміна настрою полегшить ваш стан. У середу проявляйте ініціативу і наполегливість у тих випадках, коли треба відстояти власну позицію. Маєте шанс у чомусь перемогти або успішно вирішити складну справу. Займіться профілактикою здоров’я, дотримуйтеся дієти, не вживайте продуктів сумнівної якості. У вихідні уникайте домашніх сварок.

2

Телець

Цей тиждень принесе вирішення справ комерсантам та підприємцям, змінить ваші погляди на звичну ситуацію. Можливо, вигідно укладете угоду, домовитеся про подальші дії. Непоганий час для купівлі важливих речей. На роботі впродовж цього тижня треба активно діяти. У вихідні не бажано розважатися у гучних компаніях.

3

Близнята

Попереду досить плідний і досить насичений різними подіями тиждень, що дозволить вам відзначитися не тільки у думках, але й в діях. Розраховуйте на зв’язки і власні сили, щоб підзаробити. Особливо складними будуть четвер і п’ятниця: не вистарчатиме часу, щоб заплановане втілилося у життя. Розширюйте ділові контакти, але не поступайтеся своїми принципами.

4

Рак

Винахідливість допоможе досягти поставленої мети без особливих затрат часу. Розпочинайте важливі справи рішуче і впевнено домовляйтеся з начальством, ставте конкретну мету. Якщо відпочиваєте, матимете змогу відвідати різні місця і почути щось нове. Оптимістично сприймайте якусь невдачу близької людини. Будьте уважні до своїх обранців.

5

Лев

Не попускайте важелів, хоча деколи це зробити буде нелегко. Вашу пропозицію на роботі чи в установі розглянуть, але результати будуть невтішні. Декому згадаються молоді роки, захочеться ще раз щось повторити. Намагайтеся знайти гроші, щоб розрахуватися з боргами, якщо такі маєте, бо можливі неприємності наприкінці тижня. У вихідні не виконуйте важкої роботи.

6

Діва

Напевно, прийдеться забути про розваги та відпочинок, а зайнятися невідкладною справою. Не все буде виходити у тих, хто працює з механізмами. Декого чекають розходження у думках і справах. Молодих очікують приємні знайомства. У суботу та неділю робіть покупки та розважтеся.

7

Терези

Більше ініціативи у пошуках роботи, а тим, хто працює, треба працювати над іміджем. Не рекомендується залишати роботу або приступати до чогось нового у п’ятницю. Досить сприятливий час для виступу перед великою аудиторією. Пофортунить тим, хто займається рекламою і презентаціями. Можливі розчарування через молодих членів сім’ї або дітей. Ваші задуми здійсняться у вихідні.

8

Скорпіон

Утримайтесь від звинувачень і безпідставних ревнощів. Сподівайтеся на підтримку начальства і розуміння друзів у справі, що носить юридичний характер. Поїздки та знайомства будуть досить успішними. У вихідні вкладайте гроші у якусь справу. Справи, що вимагають ретельності, не довіряйте нікому. Добре перевіряйте інформацію.

9

Стрілець

Не виключено, що сімейні проблеми не вдасться вирішити самостійно, потрібна буде допомога сторонніх. Не соромтеся звернутися за порадою до друзів чи знайомих. Не відгороджуйтесь стіною мовчання від особи, яка колись була для вас усім. Намагайтеся зрозуміти ситуацію, що склалася. Будьте уважні з випадковими знайомими.

10

Козеріг

Час сприятиме вашим планам і задумам, певним змінам. Розпочата справа принесе у майбутньому користь і задоволення, зможете поєднати корисне і приємне. Клопотів, що можуть нервувати, не буде, але плани можуть змінюватися. Дехто може бути чимось дуже здивований. Очікуйте на нові знайомства і підтримку.

11

Водолій

Справи йтимуть складно навіть там, де все було на своїх місцях. Доведеться оперативно вирішувати питання, можливо, треба звернутися до колег чи знайомих за підтримкою. Наприкінці тижня до вас можуть завітати гості. Вирішуйте проблеми, що виникли не з вашої вини, у державних інстанціях. Вихідні добре провести за звичним заняттям.

12

Риби

Подбайте про себе і свої проблеми на роботі. Непогано складуться стосунки з партнерами, особливо у першій половині тижня. Якесь безладдя може рознервувати у середу. Маєте шанс виграти справу у суді чи перемогти свого опонента у змаганнях. У вихідні економте гроші.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *