Астрологічний прогноз на тиждень від 23 до 29 березня від Івана Круп”яка

Астрологічний прогноз на тиждень від 23 до 29 березня від Івана Круп”яка

image-441

Овен

Сприятливий час для вирішення питань, пов’язаних з житлом. Якщо не в глобальному плані, то, принаймні, приведете помешкання у повний порядок до свят. Матимете можливість проявити ділові якості, доведеться багато спілкуватися, вести активну програму. Будьте обережні у словах: все, що скажете, не так сприйматимуть.

image-446

Телець

Зростатиме навантаження інтелектуального плану. Доведеться демонструвати знання, уміння і таланти, брати на себе відповідальність. Період, що триває, може принести творче натхнення та незвичні ідеї. Зірки сприяють у прийнятті конструктивних рішень та розширення кола знайомих.

image-453

Близнята

Покращиться настрій, з’являться перспективні плани. Можливе підвищення по службі або зміни заробітної плати. Якщо проявлятимете активність, досить легко досягнете будь-якої мети. Можливе несподіване відрядження або цікава поїздка, у декого навіть за кордон.

image-461

Рак

Бажано проявляти якомога більше активності та гнучкості у спілкуванні з людьми. Це стосується як ділового, так і особистого життя. Більше звертайте уваги на дрібниці та деталі, вони відкриють чимало цікавого. Уникайте сварок у вихідні.

image-466

Лев

На роботі маєте проявляти уважність, зосередженість та дисципліну. Краще не поспішати і не займатися декількома справами одночасно. Щодо компаній – можете вибирати, які захочете. Вам скрізь буде цікаво та весело, як з давніми друзями, так і з новими, а також у колі рідних та близьких.

image-470

Діва

Намагайтеся якось знизити темпи своєї діяльності, особливо в тих справах, в яких відчуваєте невпевненість. Зараз намагайтеся надавати підтримку лише тим людям, які для вас дійсно важливі та цікаві, на інше не витрачайте часу та сил. Побільше уваги  сім’ї та близьким. Робіть піші довгі прогулянки, пильнуйте здоров’я.

image-474

Терези

Доведеться докласти зусилля для того, щоб заплановане здійснилося. Можливі дрібні побутові проблеми. Зараз є сенс для зміцнення дружніх зв’язків з колегами, щоб успішніше протистояти недоброзичливцям. Не конфліктуйте із близькими. Сприятливими будуть комерційні поїздки.

image-476

Скорпіон

Сміливо можете розширювати бізнес або приступати до нового виду діяльності. Сприятливий час для того, щоб спокійно обміркувати стан, в якому опинилися Скорпіони, і знайти правильне рішення. Бажано побути наодинці, в спокійній обстановці, а опісля влаштувати для друзів гучну вечірку.

image-478

Стрілець

Свої зусилля бажано спрямувати на збереження рівноваги з оточуючими. Від цього щось складне зміниться, стане спокійніше, але зросте ризик помилитися і допустити якусь необачність. Тому перевіряйте всю інформацію. Не вступайте у полеміку з тими, хто більш поінформований, ніж ви.

image-480

Козеріг

Доведеться вибирати: вирішувати проблеми з напруженням сил або зупини все і перечекати, поки труднощі не минуть самі. Прийшла пора переоцінки цінностей. Без жалю викидайте старі погляди зі свого життя. Час змінюватися і оновлюватися.

image-482

Водолій

Знайдете вихід із будь-якої ситуації, навіть якщо це вийде не відразу і доведеться пробувати різні варіанти. Чудовий час для того, щоб зайнятися підвищенням кваліфікації. Це допоможе в подальшому знайти роботу або змінити її на більш вигідних умовах. Не беріться за довгострокові проекти, вони можуть принести збитки.

image-484

Риби

Будете відчувати впевненість, наполегливість в усьому, проявите лідерські якості. Робота повністю поглине вас, розбирайтеся з нагромадженими справами. Не провокуйте своїми діями та висловлюваннями незадоволення оточуючих. Проявляйте добродушність. Якщо усміхнетесь, то отримаєте те саме у відповідь. Час поправити свій фінансово-матеріальний стан.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *