Астрологічний прогноз на тиждень від 2 до 8 березня.

Астрологічний прогноз на тиждень від 2 до 8 березня.

1

Овен

Цей тиждень має пройти під гаслом «працюйте, не покладаючи рук». У четвер будьте досить обережними в дорозі, на роботі, з різними інструментами. Творча ініціатива отримає підтримку, особливо наприкінці березня, а зараз продумуйте варіанти. Ближче до вихідних знайдіть шляхи і способи відпочити, пізнати щось цікаве, весело провести час.

2

Телець

Складайте нові плани, обдумуйте нові справи. Вирушайте у поїздки. У четвер будьте обережні у вирішенні фінансових питань. Уникайте ризикованих затій. Відвідування державних і правових установ, якщо у вас є така потреба, плануйте на понеділок і суботу.

3

Близнята

До середи завершуйте вже розпочаті справи, а від п’ятниці приступайте до освоєння чогось нового. У четвер майте витримку, будьте виважені, не давайте волі емоціям. Уникайте непродуманих дій та випадкових знайомств. Вихідні проведіть активно, можете подорожувати.

4

Рак

У четвер не бажано займатися таємними справами. Не думайте поганого ані про себе, ані про інших людей. З початку тижня зустрічайтеся з потрібними людьми, друзями, обговорюйте подальші плани з компаньйонами, а від суєти переключайтеся на реалізацію задуманого. Вихідні використайте для творчого пізнання або роботи.

5

Лев

Важливі справи найкраще планувати на початок та другу половину тижня, особливо знайомства, поїздки, покупки, спільні справи з друзями. Четвер може спровокувати різного роду неприємності та конфлікти з владними особами або керівництвом. У вихідні добре відпочиньте.

6

Діва

З початку тижня шукайте нову роботу або помешкання, якщо у вас є така потреба. Вирішуйте свої проблеми з керівництвом. У четвер уникайте конфліктів, не купуйте цінних речей і не вкладайте значних коштів у справи. Зустрічайтеся з коханими, друзями, заводьте нових, краще у кінці тижня і у вихідні.

7

Терези

З початку тижня та ближче до вихідних зможете вирішити чимало різних життєвих питань, які довгий час не вирішувались, покращити матеріальний стан, а також знайти роботу, якщо її зараз не маєте. Розраховуйте на допомогу друзів та колег. Поїздки у четвер планувати не бажано. Перемовини, нові знайомства та робота з новими джерелами інформації в цей день успіхів не принесуть.

8

Скорпіон

Комерційні питання краще будуть вирішуватися з початку та в кінці поточного тижня. Саме у цей час можете наносити візити, займатися вирішенням питань кар’єри та пошуком нової роботи. Уникайте небезпечних справ та значних фінансових оборудок у четвер.

9

Стрілець

У першій половині тижня більше уваги приділяйте своєму здоров’ю. Більше ініціативи проявляйте на службі чи роботі. Найбільш вдалий час очікується ближче до вихідних: можна сходити у кіно, театр, в гості, подорожувати. У четвер вмійте стримати свої емоції, важливих справ не вирішуйте.

10

Козеріг

Зірки рекомендують активізувати свої плани на особисте життя: з початку тижня призначайте зустрічі, фліртуйте, у четвер відмовтесь від послуг нав’язливих людей, а займіться профілактикою здоров’я. Друга половина тижня сприятлива для партнерства та комерційних занять. Можете купувати важливі речі.

11

Водолій

Вирішуйте сімейні проблеми, займайтеся облаштуванням побуту, повноцінно готуйтеся до весни. Друга половина тижня сприятлива для вирішення службових та особистісних питань. На четвер не призначайте зустрічей, уникайте азартних ігор та різних пригод, обережно з алкоголем.

12

Риби

Проведіть цей тиждень активно: спочатку добре попрацюйте, а у вихідні розважтесь у веселій компанії. Намагайтесь уникати різних веселощів та сімейних заходів у четвер. Саме у цей день зростатиме конфліктна ситуація, злість та неврівноваженість. Ближче до вихідних справлятимете позитивне враження на оточуючих, використайте це у своїх цілях.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *