У Нью-Йорку діє “дитячий садок” для дорослих

У Нью-Йорку діє “дитячий садок” для дорослих

У Нью-Йорку діє незвичайний «дитячий» садок. Втім, стара-нова установа призначена зовсім не для дітей, а для тих, хто вже досить давно вийшов з «ніжного» віку – для дорослих. Прийти в дитячий садок для тих, хто виріс, може будь-хто. Призначено заклад для тих, хто хоче випустити свою внутрішню дитину, стати трішки впевненішим, відпочити від дорослого життя чи просто весело провести час «з однолітками».

У «дитячому» садку щодня проходять заняття для дорослих. Втім, ці заняття мало чим відрізняються від занять в будь-якому іншому дитячому садку. Дорослим надається можливість поспівати, поліпити з глини або пластиліну, помалювати, а також зайнятися багатьма іншими «дитячими» заняттями. У садку також передбачена тиха година. Іноді в закладі організовують екскурсії для своїх «вихованців» по ​​місту Нью-Йорку.

Для того, щоб залишитися в садку на день, доведеться заплатити. Сума не маленька, проте, за американськими мірками вартість такої розваги, як і умови оплати, досить демократичні. Справа в тому, що «дітям» пропонується, в залежності від їх матеріального становища, сплатити будь-яку суму в розмірі від 333 до 999 доларів США за день.

Садок для дорослих існує вже досить давно і за останні кілька місяців встиг знайти світову славу. Іноземних гостей в ньому поки не було, проте господарі дитячого садка дали зрозуміти, що їх центр розваги готовий працювати з будь-якими «дітьми», навіть якщо вони приїхали всього на один день і здалеку. Вартість доби, як і умови перебування «дитини», при цьому точно такі ж, як і для жителів «Великого яблука». Розташований дитсадок у Брукліні, в одному з районів Нью-Йорка.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *