«Breaking Bad» (Пуститись берега) назва кафе, яке з’явилось у Стамбулі

«Breaking Bad» (Пуститись берега) назва кафе, яке з’явилось у Стамбулі

Нещодавно у Стамбулі (Туреччина) відкрилось дуже незвичайне кафе – «Breaking Bad» («Пуститись берега»). Коли відвідуєш кафе, здається потрапляєш у однойменний серіал про Уолтера Уайта з телевізійного шоу.

1

«Breaking Bad» (Пуститись берега) – американський драматичний телесеріал, який транслюється у США і Канаді. Серіал номінувався на «Еммі» і виграв по дві номінації в 2008, 2009 і 2010 роках. Перша серія першого сезону вийшла в ефір 20 січня 2008 року. Всього серіал складається з п’яти сезонів. 29 вересня 2013 року вийшов останній епізод.
Пуститися берега — це історія Уолтера Уайта, шкільного вчителя хімії, якому діагностують невиліковний рак легенів на початку серіалу. Він зривається і йде на дно, бажаючи фінансово забезпечити майбутнє своєї родини, виробляє метамфетамін, який продає його колишній учень Джессі Пінкман.

Тут всі ходять у жовтих костюмах, на яких наполягав герой серіалу та обіцяють «передозування» від смачної та ароматної кави. Тут навіть є печиво, яке їли герої серіалу.

2

7

Кафе відкрили за гроші, зібрані на платформі Kickstarer. Спочатку кафе планували відкрити у Нью-Йорку. Але інвестор погодився дати гроші, якщо кафе запрацює саме в Туреччині.

13

Автори ідеї сподіваються, що подібні кафе незабаром запрацюють у Європі та США.

Джерело: http://lifter.com.ua/V-Stambule-poyavilos-kafe-Vo-vse-tyagkie-Pogrugenie-v-atmosferu–na-vse-100

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *