40 поранених учасників АТО поїдуть на реабілітацію до Польщі

40 поранених учасників АТО поїдуть на реабілітацію до Польщі

У Дніпропетровській області комісія з питань консультування поранених учасників АТО почала підготовку списків 40 поранених, які в лютому-березні цього року пройдуть реабілітацію в Польщі.

Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської облради.

“Найголовніше для нас, щоб з польських здравниць хлопці повернулися здоровими. Польські колеги чекають не просто курортників, а поранених військових. Щоб їх швидко поставити на ноги, потрібно визначити правильні діагнози і розробити план реабілітації. Саме цим зараз і займаються дніпропетровські медики”, – сказав голова Дніпропетровської облради Євген Удод.

Поранені бійці АТО впродовж місяця зможуть оздоровитися на курорті Лендек-Здруй.

За словами Євгена Удода, згідно з домовленостями між облрадою і воєводством Нижня Сілезія, цього року триває спільна робота з реабілітації військовослужбовців на польських курортах. У санаторіях бійцям нададуть повну медичну і психологічну допомогу.

Лікування відбуватиметься за рахунок сторони, яка приймає.

У листопаді минулого року на курортах Лендек-Здруй і Щавно-Здруй проходила реабілітацію перша група із 45 осіб. Результатами оздоровлення задоволені і самі військові, і медики, які проводили курс лікування.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *