1 листопада у Києві відбудеться масовий мітинг “Україна та Ізраїль проти терору і сепаратизму”

1 листопада у Києві відбудеться масовий мітинг “Україна та Ізраїль проти терору і сепаратизму”

В центрі Києва на майдані Незалежності відбудеться масовий мітинг “Україна та Ізраїль проти терору і сепаратизму”.

Про це волонтер Центру підготовки “Патріот” Цві  Арієлі повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

“1 листопада, в неділю о 13.30 на Майдані відбудеться масова акція і мітинг “Україна та Ізраїль проти терору і сепаратизму” за підтримки ЦП “Патріот”, Єврейської самооборони Києва, співголови парламентського товариства дружби Борислава Розенблата і Єврейської сотні Майдану”, – написав він.

Волонтер зазначив, що тепер черга українців підтримати ізраїльських друзів.

“Коли біда прийшла в Україну, вони виходили на мітинги солідарності, тому що вони знали на чиєму боці правда. Вони брали наших поранених у госпіталях і лікарнях, забезпечували їх підтримкою і турботою, надсилали ящики екіпіровки підрозділам ЗСУ та МВС… Зараз, коли біда прийшла на вулиці і в будинку наших ізраїльських друзів, рідних, близьких, ми просто зобов’язані підтримати Ізраїль в цей непростий для нього час”, – додав він.

Передбачається,  що на мітингу виступлять народні депутати України А.Геращенко, співголови парламентської групи дружби Україна – Ізраїль Б.Розенблат і Г.Логвинський, журналіст і громадський діяч Ю.Бутусов, засновник Центру підготовки українських вийняв “Патріот” К.Паршин, адвокат М.Баришніков, українські та ізраїльські волонтери, члени сімей постраждалих і виступить група “Мачете”.

Цві  Арієлі також додав, що у рамках акції діти напишуть ізраїльським солдатам найбільшого листа та виконають гімн двох країн.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *