1 березня за Надію Савченко молитимуться представники всіх конфесій.

1 березня за Надію Савченко молитимуться представники всіх конфесій.

1 березня на Софійській площі у Києві за життя і здоров’я Надії Савченко молитимуться представники всіх конфесій.

Про це повідомив народний депутат від фракції “Батьківщина” Іван Крулько.

“На Софійській площі 1 березня о 13 годині відбудеться великий молебень усіх представлених в Україні конфесій за мир у країні та життя і здоров’я Надії Савченко, яка голодує вже 77-й день. ЇЇ здоров’я наразі просто на межі життя, тому ми розраховуємо, що люди прийдуть підтримати Надію в такий дуже складний для неї час”, – сказав Крулько.

Він додав, що “Батьківщина” також звернулася до глав світових церков, зокрема Папи Римського, аби вони використали всі свої можливості для звільнення Надії Савченко.

Іван Крулько нагадав, що 1 березня не тільки в Києві, а й в інших містах України та світу відбудуться також акції з метою привернення уваги до порушення прав людини в Російській Федерації та на підтримку незаконно утримуваних у цій країні в’язнів.

Надія Савченко у своєму зверненні, оприлюдненому у Твіттері її адвокатом Марком Фейгіним, закликала підтримати її й Україну на опозиційному марші 1 березня.

“Українці вже показали світові приклад Революції Гідності і як боротися зі злочинною владою. А зараз мені та й всій Україні доводиться боротися ще й зі злочинною владою сусіда! Побажайте мені й Україні успіху в цьому нерівному бою своєю підтримкою в акції 1 березня 2015 року”, – написала вона.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *