Євросоюз до 2020 року виділить стипендії для більш як 4 тисяч студентів з України для навчання у європейських ВНЗ.

Євросоюз до 2020 року виділить стипендії для більш як 4 тисяч студентів з України для навчання у європейських ВНЗ.

Очікується, що до 2020 року у програмі ЄС із університетського обміну Erasmus+ візьмуть участь більш як 4 тис. молодих українців.

Про це у Брюсселі розповіла речник Єврокомісії Майя Косьянчич.

«У 2015 році ми маємо за мету профінансувати близько 3200 заявок студентського обміну, а також персоналу навчальних закладів з країн «Східного партнерства» за програмою Erasmus+. Грунтуючись на досвіді реалізації таких програм у попередні роки, ми оцінюємо, що більше 4 тис. молодих українців (28% від усіх учасників із «Східного партнерства») скористаються можливістю університетських обмінів упродовж виконання програми Erasmus+ до 2020 року», – повідомили у Єврокомісії.

Майя Косьянчич нагадала, що на 2015 рік крайній термін подачі заявок на участь у конкурсному відборі для отримання стипендій ЄС і подальшого навчання у європейському виші спливає 4 березня. Процедура відбору студентів буде завершена у липні, а самі обміни розпочнуться із вересня 2015 року.

«Участь українців залежатиме від активності освітніх закладів України. Відбір також ураховуватиме географічний баланс у регіоні», – зазначили у Єврокомісії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *