Європейський гороскоп на 2016 рік від Івана Круп»яка.

Європейський гороскоп на 2016 рік від Івана Круп»яка.

У перші години календарного 2016 року Місяць перебуватиме у знакові Діви, а тому динаміка року буде відповідати цьому знакові. Це означає, що вам краще буде щось спланувати, розрахувати, впорядкувати думки, прийти до спільного знаменника з партнерами. Рік вимагатиме напруженої праці, мудрої стратегії, логічного обґрунтування своїх можливостей. День початку року – п»ятниця, передвихідний день, яким опікується Венера, а це говорить про те, що багатьом пощастить у знайомствах і коханні. А кінець 21 Місячної  доби, коли стартує Новий рік, говорить, що нам потрібно бути сміливими, рішучими, хоробрими, завзятими і чутливими до ближніх. Вдалим рік буде для поїздок і мандрівок. Це рік вершника, який несеться під хмарами на колісниці, запряженій кількома конями. Рік воїна, Георгія, Перуна. За характером це рік юнаків і юнок, в яких нуртує 16-літня енергія. За містикою – це рік 9, Стрільця, Кентавра – у цей час інстинкти вирівнюються з розумом. Рік чотирьох затемнень, які відбудуться на початку весни і на початку осені. Сонячні затемнення відбудуться 9 березня і 1 вересня, а Місячні – 23 березня і 16 вересня.

За Старослов»янським календарем від Трипілля 9 березня розпочнеться Новоліття 7524 під покровом Велеса і Дани. А за Зороастрійським календарем це буде рік Борсука і почне він свою ходу 21 березня, в день весняного рівнодення.

Новий 2016 рік бажано зустріти в гучній компанії, на свіжому повітрі, верхи на коні, у авто, у поїзді – одним словом, в дорозі на швидкості, на вітрі і свіжому повітрі – залежить від фантазії і можливості.

Наїдки і випивка мають бути червоного кольору, бажано вживати журавлину, горобину, калину, буряк, гранати, червоні яблука, моркву, гринки з ікрою, хліб зі скоринкою, вареники з вишнями. Червоні вина, бренді, соки – напитки червоних кольорів.

Елементи одягу білого, золотистого, червоного і бордового кольорів з поєднанням. Без прикрас із золота. Зате – зі срібла, біжутерії з каменями червоних відтінків.

Добре в новорічну ніч походити босоніж по снігу, травичці, скупатись у холодній воді хто може.

Це день, коли ми можемо черпати енергію з Космосу через сильні потоки, день астрального лицарства.

Старші люди можуть омолодитись, вдягнути щось молодіжне, свіже, адже зустрічаємо рік 16.

Одиноким не бажано сидіти вдома – ідіть на вулицю, в поле, в ліс, в парк, в модне місце, в церкву, зустріньте Новоріччя на ходу, в русі.

А всім у перші хвилини року бажано накидати плани на майбутнє.

Aries-wallpaper-1366x768

Овен.

Все, що маєте зробити, старайтесь завершити до початку Нового року. Зустріньте його за власним смаком. Це рік червоного кольору – а це ваш коронний покровитель. Вас очікують  підйоми, переміщення та інші заманливі інтриги. Це рік руху і активних, працьовитих, цілеспрямованих людей. Можете досягнути всього, чого бажаєте – все залежить від вас самих.

Taurus-wallpaper-1366x768

Телець.

Рік починається з вашого щасливого дня – п»ятниці. Прапор вам в руки – і ви вже лідер. Зможете все так переінакшити, що будете самі здивовані. Але маєте докласти до цього зусиль. Декому доведеться докорінно змінити свої принципи. Уважно, щоб не обпектись у квітні і грудні – в ці місяці не ризикуйте. Більше уваги близьким людям. Рік цікавих знайомств.

Gemini-wallpaper-1366x768

Близнята.

Як розпочнете рік з вітром і на швидкості – так він у вас і буде протікати. Це рік молодечої енергії, юнацьких авантюр, мандрівок. Маєте остаточно вирішити з ким вам будувати своє майбутнє, як воно має виглядати і де ви маєте бути. Менше слухайте сторонніх настанов, особливо тих, хто захоче вас якимсь чином використати у власних цілях. Довіряйте, але перевіряйте. Цікавим періодом для вас буде кінець зими і перші два місяці весни, літо, а також від середини осені і до кінця року.

Cancer-wallpaper-1366x768

Рак.

Якщо ви готові до перемін і, навіть, з перешкодами – не гайте часу. Перешкоди долатимете легко, а справи йтимуть вперед. Тільки не сидіть, не мрійте – а беріться до справи. Далеких поїздок і на тривалий час планувати не варто. Фінансові справи ітимуть краще у другій половині року. Пильнуйте здоров»я в кінці зими і на початку літа. Будьте більш гнучкішими в стосунках з близькими і друзями.

Lion-wallpaper-1366x768

Лев.

Фортуна дарує кохання, кар»єру і гроші. Роботи по вуха, часу обмаль, комусь доведеться протоптувати нові стежини, але впевненість ви відчуватимете у всіх діях і планах. Обережно у березні і липні, щоб з опалу не наробити клопоту. Багато представників цього знаку можуть розраховувати на визнання, славу, духовний ріст, щире кохання і повагу від близьких.

Virgo-wallpaper-1366x768

Діва.

Рік буде перемінним. Початок принесе чимало випробувань, неясностей у діях, а весна, окрім квітня, має бути спокійнішою. Все буде залежати від вашого настрою. Вам вдасться відкрити свою діяльність, вирішити кар»єрне питання і просунутись по службі. Зумійте правильно спланувати свій бюджет – і без грошей не залишитесь. Сугубо особисте вирішуйте влітку.

Libra-wallpaper-1366x768

Терези.

Це, по суті, ваш рік. Вже спочатку року відчуєте його позитивний ритм. Хтось потішить цікавою і перспективною пропозицією, а комусь фортуна усміхнеться в кар»єрі, у виграші, а також в поїздках і покупках. Очікується додатковий заробіток і стороння допомога. Якщо особисті справи були в стані застою – то зрушаться з місця. Не допускайте застуд.

Scorpio-wallpaper-1366x768

Скорпіон.

Динаміка року буде відповідати вашій природі. Як побудуєте плани – так вам буде і вестися. Початок року, менш-більш, стабільний, а вже у квітні відчуєте, що ви, начебто, щось не так робите. Але хвости, які вам залишив минулий рік, позакриваєте. Окрім цього, зможете знайти нові шляхи розвитку своєї справи, або просунутись в кар»єрному рості. Щось важливе вирішуйте у травні та липні. А в березні можна купувати коштовні речі.

Sagittarius-wallpaper-1366x768

Стрілець.

Рік розкриття власних можливостей та утвердження проектів. Але це за умови, що ви цього сильно захочете і будете пильними щодо своїх недоброзичливців, які захочуть вам зашкодити на початку весни, або в середині літа. Фінансові справи будуть складатися рівномірно – окрім того, що зможете придбати омріяну річ, вдасться подорожувати і відпочити. В сімейно-домашніх справах можливі конфлікти через поведінку молодших від вас членів сім»ї – це в кінці зими, або на початку весни.

Capricorn-wallpaper-1366x768

Козеріг.

Архітекторами своєї долі будете ви самі. Але сконцентруйте свої сили на чомусь головному. Не розпорошуйтесь на щось дрібне і неперспективне. Власні сили і кошти без зайвих допомог і підтримки дадуть вам можливість зміцнити себе і свої позиції. У другій половині  липня і впродовж серпня уникайте різних неточностей. Впродовж року знайдіть час для відпочинку.

Aquarius-wallpaper-1366x768

Водолій.

Доля  подарує шанс знайти своє гідне місце під сонцем багатьом тим, хто був розчарований і впав у розпач. Січень використайте для обдумування своїх стратегій і планів дій, а вже від своїх уродин приступайте до їх реалізації. Бо саме перша половина року задаватиме темп вашим справам. Собою займайтесь на початку осені. Кінець року вже ознаменується віддачею того, у що ви вклали свій хист і вміння.

Pisces-wallpaper-1366x768

Риби.

Зірки будуть прихильними для багатьох представників цього знаку. Певний перепочинок у справах зробіть у лютому. У багатьох виникне бажання кудись поїхати, змінити роботу, офіс, переінакшити форму своєї діяльності. Фінанси повинні бути стабільними – маєте обійтись без кредитів і позичок. В середині осені можливі непорозуміння в сім»ї, а тому не залишайте без уваги своїх близьких, живіть їхніми проблемами.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *