ЯК І ЧОМУ ПОТРІБНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ВЕСЬ ЛИМОН БЕЗ ВІДХОДІВ?

ЯК І ЧОМУ ПОТРІБНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ВЕСЬ ЛИМОН БЕЗ ВІДХОДІВ?

Все просто … Помістіть промитий лимон в морозильну камеру холодильника. Після того, як він заморозиться, візьміть терку, натріть весь лимон (не потрібно чистити його) і посипайте ним вашу їжу.  Посипайте його в овочеві салати, морозиво, супи, крупи, макарони, спагетті, рис, суші, блюда з риби, віскі, вино …. Список можна продовжувати нескінченно.  Всі продукти несподівано матимуть приємний смак, якого ви, можливо, ніколи не відчували  раніше.  Ви можете використовувати його навіть в розчинній чашці вермішельового супу.

У чому перевага використання цілого лимона окрім зменшення відходів і додавання нового смаку?

1. Лимонна шкірка містить в 5-10 разів більше вітамінів, ніж лимонний сік.

2. Заморожуючи цілий лимон, а потім посипаючи ним страви, ви можете споживати всі ці живильні речовини і бути ще здоровішими.

3. Лимонна шкірка є сильним відновником в ліквідації токсичних елементів в організмі.

4. Лимон є дивним продуктом  що вбиває ракові клітки. Він в 10.000 разів сильніший, ніж хіміотерапія. Чому ми не знаємо про це? Тому що лабораторії зацікавлені у виробництві синтетичної версії, яка принесе їм величезні прибутки.

5. Лимон вважається також антимікробним засобом проти бактерійних інфекцій і грибків, ефективним проти внутрішніх паразитів, регулює кров’яний тиск, це і антидепресант, що бореться із стресом і нервовими розладами.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *