Як позбутися хропіння

Як позбутися хропіння

Хропіння – дуже неприємне явище.
Той, хто хропе, заподіює масу незручностей сплячому поруч і шкодить собі мимоволі. Адже хропіння не дає нормально виспатися, порушується насичення мозку киснем – у результаті на ранок жертва цієї напасті почуває себе розбитою, сонливість не проходить упродовж усього дня.
Банальною розминкою кореня язика, його ще називають логопедичним масажем, ти зможеш на якийсь час забути, що таке хропіння.
Що треба робити:
– відкрий рота
– злегка висунь язика
– зроби приблизно те, що робив доктор на огляді дерев’яною паличкою, тільки своїм вказівними пальцем – засунь чистий палець в рот (можна використати стерильні рукавички), дістань корінь язика (він знаходиться глибоко у роті, біля основи мови)
– круговими рухами масажуй корінь, придавлюй його вниз (у бік підборіддя)
– можна підбиратися до нього з боків і акуратно давити в протилежний бік.
Кореню язика, коли ти його розминатимеш, буде трохи боляче (регулюй силу натискання до комфортного рівня – легкого болю). Треба просто продовжувати масаж до того моменту, коли біль мине. Як минає – посилюй тиск до появи знову легкого болю. Повторюй, доки дискомфортні відчуття не зникнуть.
Тепер ти можеш сміливо лягати спати і не дратувати близьких своїм хропінням.
Ще один важливий момент – при такому масажі язика може виникнути блювотний рефлекс. Як його уникнути ?
1. Візьми зубну щітку і води нею по язику від кінчика до кореня. Таким чином ти визначиш те місце, при дії на яке у тебе починається блювотний рефлекс.
2. Зубною щіткою масажуй те місце, яке прилягає до визначеної тобою точки. Але не намагайся просунутися глибше. Масаж можна робити під час вечірнього чищення зубів або спеціально, в слушний для тебе час. Продовжуй його упродовж десяти секунд. Це дуже неприємна, але необхідна процедура, яка допоможе тобі знизити чутливість.
3. Ти помітиш, що через кілька днів виконання процедури, блювотний рефлекс проявляється вже не так активно. Продовжуй виконувати вправу, збільшуючи час масажу.
4. Збільшуй ту зону на язику, на яку ти впливаєш зубною щіткою. Коли ти перестанеш відчувати позиви блювотного рефлексу при обробці первинної зони, просунься трохи углиб. І тепер для тебе головне – розробляти цю зону. Не треба рухатися дуже далеко. Для поступового зниження рефлексу досить поглиблювати проведення масажу приблизно на половину сантиметра.
5. Після подолання цього бар’єру починай масаж наступної зони, розташованої ще глибше, на 0,5-1 сантиметр.
6. Врахуй, що досягнення бажаного результату не станеться швидко. Тобі може знадобитися близько місяця, щоб досягти зниження блювотного рефлексу. Не припиняй тренування .
7. Якщо після того, як ти припинив виконання вправ, подолавши свій блювотний рефлекс, він повернувся назад, повтори курс масажу.
Твоє здоров’я залежить від тебе! Якщо хропіння – твоя одвічна проблема, варто позбавитися від нього. Тим більше, не потрібно робити нічого складного і лікуватися медикаментозно, ти сам, у себе вдома можеш проводити подібну процедуру, яка називається логопедичний масаж. Близькі оцінять твої героїчні зусилля!
Безтурботних снів!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *