Як звільнитися від емоцій

Як звільнитися від емоцій

“Позбавте себе від 5 складових емоційного раку : критикувати, скаржитися, порівнювати, конкурувати і змагатися” .
( Стівен Кови)

Негативні емоції і думки негативно впливають на енергетичний баланс людини за рахунок “викачування” особистої (а не вільної енергії, що або прибуває, або йде, як вважає багато хто).

Але відкачувати особисту енергію можуть і позитивні емоції.

Щоб зберегти особисту енергію від посягань збоку, увечері коротко перегляньте події, що сталися за день. Якщо якась ситуація послужила для вас причиною виникнення емоцій, постарайтеся не зациклюватися на них, незалежно від “природи” виникнення.

Варто все ж проявити їх, подумки переживаючи події минулого. Адже у вас не було повного викиду енергії, якщо емоції досі “живі” при спогаді.

Перетворіться на спостерігача, підключіть усвідомленість.

Таким чином головними інструментами служитимуть усвідомленість і спостереження.
Ви відчуватимете різні емоції, але у момент сприйняття або спостереження, відчуєте як все з вас кудись витікає , навіть думки. А ви, у свою чергу перестали ототожнювати себе зі своїм минулим і емоціями, дивитеся, як вони зникають.

Будьте в цьому стані стільки, скільки вважаєте за потрібне. Для закріплення результату уявіть, як усі непотрібні думки, емоції та інший мотлох або згорають на вогнищі в яскравому полум’ї або вирушають у всепоглинаючу вирву, що знаходиться в центрі Землі, з якої ніщо ніколи не повертається

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *