Як за допомогою рушника прибрати живіт і вирівняти спину

Як за допомогою рушника прибрати живіт і вирівняти спину

Відвислий живіт прибере рушник. Японський метод корекції фігури змінює зовнішній вигляд за п’ять хвилин в день. Цю просту техніку розробили японські фахівці близько десяти років тому. Вона дозволяє повернути скелет в природне положення і змінити контури тіла, зробивши талію тоншою, а спину – рівнішою.
1. Скрутіть з рушника тугий валик завдовжки не менше 40 сантиметрів і завтовшки 7-10 сантиметрів. Перев’яжіть валик міцною ниткою, щоб не розмотався.
2. Сідаємо на досить тверду горизонтальну поверхню (м’яке ліжко не підійде, краще лежати на кушетці, масажному столі або просто на туристичному килимку на підлозі), кладемо згорнутий валик.
3. Акуратно опускаємося на спину, притримуючи валик руками так, щоб він лежав упоперек тіла під попереком – рівно під пупом. Це важливо.
4. Ноги розводимо на ширину плечей і “клишоного” зводимо стопи разом – так, щоб великі пальці торкалися один одного, а п’яти були на відстані 20-25 сантиметрів.
5. Заводимо витягнуті прямі руки за голову, повертаємо їх долонями вниз і сполучаємо між собою мізинцями. Поза досить незручна, якщо вам складно розпрямити руки повністю, не страшно, нехай лежать, як виходить. Головне, стежити, щоб стикалися великі пальці ніг і мізинці рук.
6. Лежимо в такому положенні 5 хвилин.
Якщо все зроблено правильно, ваш скелет почне негайно набувати природної для нього форми – і ви відчуєте, як живіт дивовижним чином “втягується” всередину тіла. Проте цей процес може бути болючим. Якщо вам занадто складно відразу витримати п’ять хвилин, починайте з хвилини-двох, щодня збільшуючи час “відпочинку на валику”. Результати стануть помітні для оточуючих вас людей приблизно через місяць.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *