Щасливий шлюб

Щасливий шлюб

Чоловік з дружиною прожили довге щасливе життя в шлюбі. Вони ділилися один з одним усіма своїми секретами і переживаннями, але тільки одну річ дружина просила ніколи не робити: не заглядати в стару коробку з-під взуття, яку вона тримала на верхній полиці своєї шафи.
Чоловік ніколи і не запитував про вміст коробки. Він просто думав, що це було щось з особистого жіночого…
Але ось одного разу старенька захворіла. Коли їй стало зовсім погано, вона попросила чоловіка принести ту коробку до неї в лікарню, оскільки прийшов час відкрити таємницю.
Старий прийшов додому, знайшов коробку і відкрив її. Усередині були 2 в’язаних ляльки і величезна купа грошей – 95 тисяч доларів!
– Але… чому? Як?! – він не міг прийти до тями, приголомшений такою величезною сумою.
– Перед тим, як ми одружилися, – сказала старенька здивованому чоловікові, – моя бабуся повідала мені секрет щасливого шлюбу. Він полягав в тому, щоб я ніколи не сперечалася з чоловіком. Вона порадила мені кожного разу, коли я розсерджуся на тебе, мовчки сісти і зв’язати гачком одну ляльку.
Старий був зворушений – в коробці були всього дві ляльки. За усі 50 років спільного життя вона усього лише двічі розсердилася за нього. Він обійняв дружину і поцілував її.
– Але звідки ж взялися гроші? – не розумів він.
– А, це? – відповіла вона з посмішкою. – Це гроші, які я заробила від продажу ляльок.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *