Чим не варто лікувати грип?

Чим не варто лікувати грип?

Важливо знати, що грип не лікується за допомогою:
– Антибіотиків – вони не створюють жодної протидії вірусам, оскільки призначені виключно для боротьби з бактеріальними інфекціями. Вживання антибіотиків не за призначенням не вилікує хворобу, а лише ускладнить боротьбу з іншими хворобами у майбутньому. Антибіотики можуть використовуватися тільки за призначенням лікаря для лікування таких ускладнень грипу, як пневмонія, бронхіт, тощо.

– Гомеопатичних препаратів – відсутні науково обґрунтовані докази їх ефективності проти вірусу грипу, тому в усьому світі вони не рекомендуються для лікування будь-яких небезпечних для життя інфекцій, в тому числі й грипу. Використання препаратів з недоведеною ефективністю в таких умовах вважається ознакою безвідповідального ставлення до життя хворих.

– Імуностимуляторів, імуномодуляторів – відсутні науково обґрунтовані докази їх ефективності проти вірусу грипу. Водночас їх дія під час хвороби за певних умов може виявитися навіть шкідливою.

– Народних засобів – лікування виключно народними засобами є неефективним і небезпечним, оскільки трав’яні відвари, чаї та настоянки на вірус грипу не діють. Однак за умов правильного використання та без зловживань народні засоби можуть застосовуватися для пом’якшення симптомів грипу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *