Чарівна каша

Чарівна каша

Довгий час мені припало лікуватися від порушення функції щитоподібної залози. Лікувалася я різними способами, вдалося багато що, я стала почувати себе практично здоровою. Я вважаю, що багато в чому мені допомогла спеціальна каша, яка дуже добре  впливає не лише на щитоподібну залозу, але і на увесь травний тракт.
Треба взяти 100 г ядер гречки, 1 чайну ложку куркуми, 50 г сухої морської капусти, 0.5 л води, сіль за смаком. Гречку зварити . У майже готову кашу додати куркуму і морську капусту, сіль. Ретельно перемішати.
Каша набуде помаранчово-жовтого кольору і матиме дуже приємний смак. Виявляється, куркума має здатність очищати кров і здавна використовується з лікувальною метою. Я настільки полюбила цю смачну кашу, що і зараз дуже часто готую її на сніданок, адже зараз в магазинах, де продають прянощі і приправи, та і на ринках, без проблем можна купити куркуму. Морська капуста продається в аптеці, теж завжди можна купити. Буду дуже рада, якщо ця порада допоможе людям, у яких є аналогічні проблеми із здоров’ям.
Тетяна Атреп”єва, м. Новосибірськ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *