Фільм про Революцію гідності зняла італійська журналістка

Фільм про Революцію гідності зняла італійська журналістка

Журналістка з Італії зняла документальний фільм про Революцію гідності в Україні. Роботу Лоредани П’янти “Білий Майдан” вже презентували у кількох містах Італії.

Про це повідомляє DW.de.

“З початком подій на Майдані у нас в “Польському коті” (назва польського культурного клубу в Турині) почали збиратися українські студенти – обговорювати події в Україні, збирати гроші для Майдану, організовувати групи в соцмережах. Я наблизилася до їхнього кола. Там була активістка Аліна, яка багато розповідала мені про події революції”, – сказала вона, розповідаючи про виникнення задуму фільму.

За словами Лоредани, спочатку в неї склалося хибне уявлення про Майдан, але потім, після побаченого, її думка змінилася.

“Коли я побачила Майдан, він був музеєм під відкритим небом. Туди приходили люди вшанувати недавно загиблих. Це було дуже зворушливо. Нічого спільного з тим, що я уявляла. І маса людей, які хотіли спілкуватися з журналістом, розповісти про свій біль і мрії про краще. Такі ж люди, як я, звичайні, опинилися там, бо хотіли змінити свою країну. Це було одкровенням”, – поділилася враженнями журналістка.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *